8.6.2017 - CEMS Alumni Soirée

Mezinárodní soutěž Marketing Talents of the Year

Související stránky

mtoy3Katedra marketingu Fakulty podnikohospodářské (FPH) Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE) ve spolupráci se společností Mondeléz pořádá mezinárodní soutěž mladých marketérů Marketing Talents of the Year.

mtoy2Každoročně mohou vybrané české a slovenské studentské týmy předvést, jak se umí vypořádat s nástrahami skutečného byznysu. Soutěž probíhá na bázi počítačové simulace StratX/Markops. Danou simulaci používá ve výuce osm z deseti nejvyhlášenějších světových ekonomických univerzit, stejně jako řada korporací při výběrových řízeních do svých trainee programů a při vzdělávání svých manažerů v oblasti marketingu.

Soutěž probíhá ve dvou kolech. Studentské týmy nejprve pracují se simulací doma. Nejúspěšnější týmy pak pokračují do finálního kola, které proběhne 27. 11. a 28. 11. 2014 v Praze. Odborná komise složená z odborníků společnosti Mondeléz, Katedry marketingu FPH VŠE a Katedry marketingu OF Ekonomické univerzity v Bratislavě hodnotí, jak si jednotlivé týmy poradí s programem StratX/Markops, jak spolu jednotliví členové týmu spolupracují a jak dokážou prezentovat své výsledky. Nejúspěšnější tým získává certifikát „Marketing Talents of the Year“.

Přihlášky mohou zájemci o soutěž zaslat do 23. října 2014 do 23:59.

Více informací na Facebooku nebo e-mailu: mkgtalents@mdlz.com.