Mimosemestrální kurz „Agilní projektový management“

Katedra managementu vypisuje mimosemestrální kurz 3MA536 Agilní projektový management. Předmět vyučuje Mgr. Jakub Balada, Ph.D., který má praktické zkušenosti se zaváděním agilního projektového managementu.

Cílem předmětu je připravit studenty na práci v rychle konajících projektových týmech využívajících moderních agilních přístupů. Cílem je zvládnout dílčí techniky zjišťování požadavků od zákazníka, jejich prioritizace, odhadování rozsahu, plánování práce týmu, vyzkoušení techniky organizování týmu a sledování průběhu projektu. Předmět zároveň navazuje na poznatky z oblasti managementu kvality a provozního managementu (např. lean, kanban, visual management).

Výuka proběhne blokově v RB436:

• pátek 8. dubna 2016 (9.15 - 17.45),
  • pátek 29. dubna 2016 (9.15 - 17.45),
  • pátek 13. května 2016 (9.15 - 16.45).

Přihlašovat se můžete přes InSIS do úterý 5. dubna 2016 do 20.00. Kurz je otevřen pro všechny studenty VŠE v Praze.
Bližší informace v katalogu předmětů. Další informace poskytne Ing. Helena Hrůzová, CSc.