1.12.2017 - 8.1.2018 - Registrace vedlejších specializací

Soutěž o nejlepší studentskou esej v rámci soutěže Manažer roku 2016

PRÁVĚ BYLA VYHLÁŠENA SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ STUDENTSKOU ESEJ

V RÁMCI SOUTĚŽE MANAŽER ROKU 2016

Přípravy a nominace na soutěž MANAŽER ROKU 2016 vrcholí, a to je ta správná chvíle vyhlásit již tradiční soutěž o nejlepší studentskou esej. Soutěž je určena pro studenty českých vysokých škol, z nichž budou vybráni tři nejlepší. Vyhlašovatelé soutěže, Svaz průmyslu a dopravy ČR, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Česká manažerská asociace, přivítají vítěze na slavnostním galavečeru v pražském Paláci Žofín 20. dubna 2017, kde jim v rámci celého vyhlašování nejúspěšnějších manažerů bude předáno ocenění za účasti špičkových podnikatelů, politiků, akademiků a médií.

V letošním ročníku je zadání soutěže o nejlepší studentskou práci úvaha na aktuálně diskutované téma, které poskytuje širokou paletu možných odpovědí a směrů úvah:

Digitální společnost

Termín odevzdání práce je 28. února 2017, rozsah žánru 5-10 normostran, hodnotit se bude především obsahová kvalita.

Tři vítězové soutěže budou pozváni na celý slavnostní den v Praze na Žofíně 20. dubna 2017. Stráví tak den s nejlepšími českými manažery a manažerkami z České republiky. Výherci budou oceněni ročním členstvím v Klubu mladých manažerů ČMA, v rámci kterého se budou moci zúčastnit aktivit a akcí pořádaných Českou manažerskou asociací. Vítězové budou také mediálně zviditelněni.

Více informací o soutěži MANAŽER ROKU a zadání studentské soutěže naleznete na www.manazerroku.cz nebo na facebookových stránkách MR.

Kontaktní osoba: Veronika Pávišová, pavisova@cma.cz, mob.: 725 353 796