1.6.2017 - 13.8.2017 - Registrace vedlejších specializací

Naši studenti úspěšně reprezentovali na mezinárodní soutěži KPMG International Case Competition 2011 v Istanbulu

Po vítězství v národním kole soutěže KPMG International Case Competition tým čtyř studentů VŠE úspěšně reprezentoval Českou republiku na celosvětovém finále v Istanbulu, kde v silné konkurenci devatenácti týmů dosáhl třetího místa.

Členové českého týmu v mezinárodním finále byly Martin Kurnas, Niklas Nosek a Martin Vodák, studenti druhého ročníku oboru CEMS International Management na Fakultě podnikohospodářské a Emílie Valentová, studentka druhého ročníku magisterského oboru Diplomacie na Fakultě mezinárodních vztahů.

Soutěž se konala 6.-8. dubna 2011 a účastnilo se ji 19 týmů z celého světa (včetně týmů z Kanady, USA, Brazílie, Ruska, Jižní Afriky, Indie a řady evropských zemí). Celkově se do ní zapojilo 360 univerzit a více než 2400 studentů.

KPMG International Case Competition je každoročně pořádáná soutěž, ve které týmy čtyř studentů řeší reálné případové studie a své řešení prezentují porotě zkušených poradců společnosti KPMG.

Fakulta podnikohospodářské všem studentům gratuluje a děkuje za úspěšnou reprezentaci!