8.6.2017 - CEMS Alumni Soirée

Ohlédnutí za CEMS Business Project 2016 prezentacemi

CEMS_Business-Projects-ilustracni-fotoV pátek 20. května 2016 zakončili studenti oboru International Management/CEMS celosemestrální kurz Business projekt závěrečnými prezentacemi, na kterých mohli ukázat, jak pracovali na zadaném tématu během celého letního semestru. Po každé prezentaci následoval vždy komentář firemního zástupce a příslušného tutora. Čas vyhrazený pro dotazy z řad studentů byl vždy „nabitý“.

Fotogalerie ze závěrečných prezentací CEMS studentů 20. května 2016

Fotogalerie z úvodních prezentací CEMS korporátních partnerů 17. února 2016

Business Projects v rámci programu CEMS:

Business projekty jsou oblíbenou součástí studia a pro studenty představují reálnou zkušenost z podnikového prostředí. Na začátku semestru představilo na VŠE jedenáct firem témata, která by chtěly zpracovat. Mezinárodní studentské týmy ve spolupráci se společností, která téma projektu navrhla, a školou řeší projekty na bázi konzultační činnosti. Kurz Business Projekt představuje časovou zátěž 20 hod. týdně po dobu celého semestru, po úspěšném absolvování studenti obdrží 15 ECTS.

Studenti mají příležitost:

• proniknout do korporátního prostředí
  • zlepšit si analytické a komunikační schopnosti
  • aplikovat výzkumné metody
  • uplatnit teoretické znalosti v praxi
  • naučit se řídit určitý proces
  • seznámit se s potenciálním zaměstnavatelem
  • stanovit si profesní cíle

Od studentů se očekává:

• převzetí zodpovědnosti za projekt
  • úsilí dosáhnout nejlepších výsledků
  • úměrné rozdělení pracovní zátěže v rámci jednotlivých členů týmu