2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Platforma European Funding Guide pomáhá studentům najít finance pro jejich vzdělávání

Související stránky

Vznikla nová platforma, která pomáhá studentům najít finance pro jejich vzdělávání: European Funding Guide. Jedná se o největší portál v Evropě, který zahrnuje více než 12 000 stipendií, grantů, cen a odměn v hodnotě 27 miliard eur.

Evropský stipendijní průvodce pracuje s vyhledávacím mechanismem, který zobrazuje jen ta stipendia, granty, ceny a odměny, které opravdu odpovídají individuálnímu profilu studenta. 12 000 podpůrných programů pokrývá široké spektrum oblastí, kde mohou studenti žádat o (finanční) pomoc – od běžných životních nákladů, přes školné a stáže, až po zvláštní náklady na semestry v zahraničí, jazykové kurzy a náklady spojené s vědeckými projekty.

Více informací, důležité rady, registraci nebo 10 mylných představ o získání stipendia naleznete zde.