2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Hledat
Pokročilé hledání
Podávání přihlášek do programu CEMS/International Management

Do 28. února 2017 je možné podávat přihlášky do magisterského programu CEMS/International Management, který se umístil na 4. místě v žebříčku Financial Times „Masters in Management Ranking 2015″. Program je vyučován v anglickém jazyce na Fakultě podnikohospodářské, součástí studia je mj. semestr na zahraniční universitě, desetitýdenní stáž v zahraničí a intenzivní spolupráce s firemními partnery.

Podrobnosti o přijímacím řízení naleznete zde.

Student Adam Rajnoha se s námi podělil o zkušenost, jak jemu pomohl k nastartování mezinárodní kariéry právě program CEMS:

„V České republice existuje pouze limitovaný počet magisterských programů, které by se daly srovnat s programem CEMS ve smyslu mezinárodní orientace, možností networkingu a pracovních příležitostí. Program CEMS je také velice známý v zahraničí, zejména v Evropě, což mi značně zjednodušilo mé první kroky k nastartování mezinárodní kariéry. Během mého semestru v zahraničí jsem začal pracovat pro rakouskou e-commerce tech společnost SMARTASSISTANT, která mi následně nabídla úžasnou příležitost – representovat je v USA. Téměř šest měsíců jsem trávil mezi San Francisco Bay area a městem New York, působil jsem jako Business Development Specialist. Dostal jsem tak možnost naučit se vice o startupech v Silicon Valley a pracovat blíže se světově uznávaznými společnostmi. V současné době studuji v posledním semestru a pracuji jako Business Development Manager pro EMEA trh. Do budoucna bych rád zůstal v oblasti digital innovations. Možná to bude znít jako klišé, ale lidé jsou to, co dělá tento program výjimečný. Ať jde buď o spontánní setkání u piva v New Yorku či soutěže, kterých se chcete zúčastnit, vždy se můžete spolehnout na CEMSies, kteří dělají tento svět menším.“