Termíny

2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Hledat
Pokročilé hledání
POPAI Student Award 2017

Letos probíhá již jedenáctý ročník prestižní soutěže POPAI Student Award 2017, která je určená studentům středních a vysokých škol se zaměřením na marketing. Studenti mají za úkol navrhnout  komunikaci v místě prodeje dle briefů od konkrétních zadavatelů. Soutěž je koncipována tak, aby poskytla účastníkům co nejvíce nových informací z oblasti in-store komunikace. V průběhu soutěže se studenti setkají se zadavateli reklamy i výrobci POP.
Soutěžní návrhy mladých tvůrců jsou zviditelňovány v rámci celoroční mediální kampaně. Vítězové jednotlivých kategorií získávají kromě ocenění také finanční odměnu.

Informace o projektu a propozice soutěže, přihláška. Termín pro zaslání zpracovaných studentských návrhů je do 31. 10. 2017.

Partnery letošního ročníku soutěže jsou společnosti:

Vitana a.s. – partner kategorie Nejlepší grafický 2D návrh dle zadaného briefu
Budějovický Budvar – partner kategorie Nejlepší design POP materiálu (3D) dle zadaného briefu
Plzeňský Prazdroj – partner kategorie Nejlepší návrh in-store komunikační kampaně dle zadaného briefu

Kompletní změní briefů naleznete na stránce POPAI. Po vstupu na tuto stránku je třeba zadat do přihlašovacích polí vpravo
uživatelské jméno: student2017@popai.cz
heslo: 55vhx1EF

Studentům, kteří budou soutěžit v kategorii Nejlepší design POP materiálu (3D) dle zadaného briefu od společnosti Budějovický Budvar, zašleme na vyžádání ještě odkaz ke stažení dalších podkladů od partnera tohoto zadání.

Vyvrcholením soutěže bude slavnostní vyhlášení výsledků soutěže v rámci gala večera mezinárodní oborové akce POPAI DAY 2017. Na tento večer jsou zváni všichni účastníci soutěže a zástupci účastnících se škol jako čestní hosté. Letošní vyhlášení výsledků soutěže proběhne 23. listopadu 2017 v Kongresovém centru TOP HOTEL Praha ****, Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4 – Chodov.