Termíny

8.6.2017 - CEMS Alumni Soirée

Hledat
Pokročilé hledání

Pozice „Projektový asistent/ka“ pro BD Advisory

BDA_logoPro společnost BD Advisory, zavedenou a úspěšnou mezinárodní společnost, s jasně danou vizí a špičkovým know-how v oblastech odměňování, benefitů a řízení výkonu hledá NO77 nejvhodnějšího člověka na pozici PROJEKTOVÝ ASISTENT/KA.

Hledáme kandidáty/ky, kteří splňují následující parametry:

Ideální kandidát disponuje vynikajícími organizačními a komunikačními dovednostmi.  Ceněna je schopnost přicházet s vlastními návrhy a řešeními. Úspěšný kandidát/ka by měl mít silnou sebemotivaci a samostatnost. Projektový asistent/ka bude poskytovat podporu vedení společnosti při realizaci projektů v oblasti odměňování a řízení mzdových nákladů. Projekty jsou realizovány v ČR a také v zahraničí.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru,
  • výborné organizační dovednosti,
  • silná schopnost sebemotivace,
  • pečlivost a důslednost,
  • odborná stáž/ praxe na podobné pozici vítána,
  • zkušenost s prací na projektech vítána,
  • výborná znalost anglického jazyka aktivně slovem a písmem, znalost dalších jazyků výhodou,
  • výbornou uživatelskou znalost MS Office, zejm. Excel (dále Outlook, Word, PowerPoint),
  • proaktivní přístup, samostatnost, pečlivost,
  • výborné komunikační dovednosti,
  • orientaci na výsledek, nikoliv na snahu nebo činnosti.

Pracovní náplň:

  • Poskytování podpory vedení společnosti při projektové práci,
  • organizace a řízení časových plánů a agendy projektů,
  • přímá účast na projektech a plnění konkrétních úkolů,
  • komunikace s externími partnery,
  • plánování a organizace schůzek,
  • správa diářů členů týmu,
  • organizační a administrativní zajištění služebních cest.

Nabízíme:

  • Práci ve špičkovém mezinárodním týmu,
  • výraznou možnost osobního rozvoje a vzdělání,
  • účast na mezinárodních projektech,
  • práce v atraktivní lokalitě,
  • možnost aktivního využití anglického jazyka,
  • možnost být u "vzniku věcí" a naučit se hodně nového,
  • růst s mezinárodní firmou,
  • spoustu práce.

Rozšiřujeme náš tým!

Více na stránkách Business Development Advisory.

Jana Jurčíková
NO77 s.r.o. | Petrská 2, 110 00  Praha 1
jana.jurcikova@no77.eu | (M): +420 734 742 619
www.no77.eu