23.8.2017 09:00 - Úřední hodiny studijního oddělení FPH

Pozvánka na Den s VŠE

17.5.2014

Den s VŠE

V sobotu dne 17. května se uskuteční tradiční společensko-odborné setkání absolventů na půdě Alma Mater, Den s VŠE 2014.

Za roky existence se Den s VŠE stal velmi oblíbenou možností, jak se po ukončení studií opět přijít podívat na půdu školy, potkat se s bývalými spolužáky i učiteli a prožít příjemné odpoledne a večer s bohatým programem.

Každá z fakult si pro Vás připravila zajímavou přednášku na aktuální téma. Budete si moci osobně vyzkoušet, zda byste prošli současným přijímacím řízením na VŠE i další aktivity. Těšit se můžete na gastronomický zážitek. Nebude chybět ani vystoupení finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT, Symfonický orchestr VŠE, tradiční folklórní soubor Gaudeamus a studentské filmy i divadla. Na závěr programu zazní k poslechu i k tanci hity 80. a 90. let. Vrcholem večera bude vystoupení hvězd muzikálu Pomáda v čele s Romanem Vojtkem.

Video z minulého roku můžete nalézt na stránkách http://www.densvse.cz/2013/

Více informací o akci, včetně programu a on-line registrace, naleznete na stránkách: www.densvse.cz.

Věříme, že i v roce 2014 přijmete naše pozvání.