27.10.2017 - 28.10.2017 - Konference Management in the Digital Era

Pracovní nabídka ve společnosti SoPHIS a.s.: obchodní oddělení

Společnost SoPHIS a.s. zabývající se vývojem a prodejem informačních systémů hledá zaměstnance na částečný úvazek do obchodního oddělení. Pracovní agenda zahrnuje přípravu podkladů pro výběrová řízení a obchodní jednání, tvorbu prezentací a cenových nabídek, manuálů, marketingových materiálů, tel. a e-mailovou komunikaci se zákazníky.

Nabízíme práci s flexibilní pracovní dobou, možnost práce z domova, služební telefon a notebook. Zajímavé platové ohodnocení fixní + provize.

Požadujeme studenty vysoké školy s ekonomickým/obchodním zaměřením, flexibilitu, loajálnost, spolupráci v kolektivu, samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování a prezentační dovednosti. Životopis zasílejte na email: uchytil@sophis.cz, do předmětu e-mailu zadejte heslo „Životopis“.