2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Přednáška Faktory úspěchu v podnikání Martina Hausenblase, autora aplikace Liftago

16.4.2018

Katedra podnikání Vás zve na přednášku Martina Hausenblase na téma Faktory úspěchu v podnikání. Přednáška se uskuteční v pondělí 16. dubna 2018 v době od 18 do 21 hodin v RB210.

Martin Hausenblas je podnikatel a filantrop. Narodil se v Děčíně, celý život zasvětil Ústí nad Labem, kde dnes žije a podniká. Působí v zastupitelstvu města. Založil firmu ADLER Czech v roce 2000, která je jedním z největších výrobců a vývozců reklamního textilu v Evropě. Také je autorem aplikace Liftago. Dále založil sdružení Podnikáme bez korupce. Také podporuje studenty z Ústeckého kraje vyjíždějící na zahraniční univerzity. Podporuje humanitární projekty v nejchudších zemích.