2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Hledat
Pokročilé hledání
Přednáška „Od firemní strategie k růstu firmy a spokojeným zaměstnancům“

Ing. Jana BudíkováVe středu 4. března 2014 od 18:00 v RB 211 se uskuteční další přednáška z cyklu „Absolventské středy na VŠE“. Přednášku povede Ing. Jana Budíková, dlouhodobě působící na vrcholových manažerských pozicích v České republice, Německu a dalších státech střední a východní Evropy. Hlavním tématem přednášky bude firemní strategie a možnosti, jak pro ni nadchnout všechny zaměstnance. Přednáška si klade za cíl odpovědět na otázky: nakolik teorie odpovídá praxi, kdy a co delegovat, jak vytvořit vizi a jak pro ni nadchnout celý tým, jak co nejméně bolestivě propouštět zaměstnance (např. při zániku firmy po její akvizici), jak se co nejrychleji adaptovat na kulturu firmy či země, národnosti a jak v dané kultuře dlouhodobě „přežít“, jak najít osobní rovnováhu mezi prací a zaměstnáním, i jak najít osobní naplnění.

Absolventi se mohou registrovat zde.

Ing. Jana Budíková absolvovala Obchodní fakultu VŠE v roce 1991. Během posledních 24 let působila jako manažerka pro rozvoj střední a východní Evropy ve firmě Johnson & Johnson, jako výkonná ředitelka pro marketing v Německu i ve střední a východní Evropě ve firmě Allied Domecq & Wines a jako generální ředitelka firmy Tchibo pro Českou republiku a Slovensko. Byla zodpovědná za čistý obrat v hodnotě 200 milionů Euro a řídila tým více jak 330 lidí.
V současnosti působí jako ředitelka vlastní poradenské firmy JBC Consulting, pomáhá firmám vytvářet strategie, identifikovat nové příležitosti růstu, zvyšovat efektivitu a řídit změny. Je rovněž externí lektorkou na FPH VŠE (v rámci programu Honors Academia), autorka řady odborných článků, členka odborných porot (např. FLEMedia, Česká Inovace, CZECH TOP 100) atp.