Představte svůj projekt na Pitch Day START IT UP! 2015

Související stránky

Dne 18. listopadu 2015 od 14.00 v RB 438 se bude konat PITCH DAY – start-upových projektů a to v rámci události TÝDEN PODNIKÁNÍ 2015 (Global Entrepreneurship Week). Nadační fond Start IT UP! nominoval TOP 100 start-upových projektů z celé České republiky. Odborná komise z nich vybere do užšího kola TOP 10, které postoupí do Pitch Day.

Nadační fond Start IT UP!, jako organizátor události, vyhlašuje ještě dvě volné pozice, jako „divokou kartu“ pro projekty, které nebyly v nominaci zahrnuty.

Nepropásněte svoji šanci a představte nám i vy svůj projekt. Odborná komise „Jury“ zde vyhodnotí 3 vítězné projekty, které budou oceněny a podpořeny při vstupu do světa byznysu s mezinárodním přesahem. V případě zájmu o zařazení vašeho start-upového projektu k TOP 10, zašlete svůj stručný popis projektu, s vytyčením stěžejního přínosu, proč být zařazen do Pitch Day, včetně webu (pokud máte), na adresu info@start-it-ip.cz .

Do hodnotící komise „Jury“ zasednou významné osobnosti, jako jsou:

RNDr. Petr Nečas – bývalý předseda vlády a také předseda vládní rady pro vědu, výzkum a inovace. V roce 2013 odešel z politiky a věnuje se soukromému podnikání jako konzultant a poradce. Působí mimo jiné ve společnosti Delta Capital na pozici Strategie projektů a mezinárodní development.

Michael Broda MSc., MBA – Má zkušenosti s řízením velké společnosti CE Wood, kde vedl přes 5000 zaměstnanců. Nyní vede skupinu společností Delta Capital, a.s., projekty v oblasti managementu buy-out, buy-in. Má praxi ve finančním odvětví (bankovnictví, deriváty, asset management), krizového řízení, řízení lidí a vyrovnávací proces. Pracuje na obchodní revitalizaci 4 jednotlivých start-up projektů. Je vedoucí osobou pro investice v rámci licence investičních společností udělené Českou národní bankou.

Michal Zálešák – pracoval jako konzultant pro Ministerstvo Informačních technologií. Nyní je výkonným ředitelem Czech ICT Alliance. V současné chvíli figuruje v několika projektech na podporu inovativních společností s hodnotou téměř 90 mil. Kč.

Jana Ryšlinková – po 15 letech práce ve vědě byla zapojena do politických změn v roce 1989, stala se mluvčí Občanského fóra. Následně byla zvolena do České národní rady a stala se poradcem ministra školství. Od roku 2001, je výkonnou ředitelkou USBSP. Stala se spolumajitelem a jedním z lídrů Nupharo – technologického parku a podnikatelského inkubátoru, podporující inovace se zaměřením na inteligentní energie.

Marius Weber založil reBuy.com , když mu bylo 17 let. Rebuy se stal v Německu lídrem v Re -commerce , zvýšil hodnotu společnosti ~ 40 milionů eur a nyní zaměstnává asi 450 zaměstnanců, s ročním obratem okolo 70 milionů €. Kromě reBuy.com investoval do asi tuctu firem z mnoha odvětví.

Ing. Adam Šoukal, Co-founder, CEO. Je spoluzakladatelem služby investAukce a instantPlatba. Také se zaměřoval na projekty z oblasti corporate finance a pracovního kapitálu v oddělení restrukturalizací v pražském PwC.

Ing. Petr Očko, Ph.D., ředitel sekce fondů EU, MPO — Operační program Podnikání a inovace — nástroj podpory podnikatelů z prostředků evropských fondů.

Martina Jakl, Ph.D., lic.oec.HSG se dlouhodobě pohybuje v oblasti komercializace výsledků výzkumu a vývoje. Má bohaté zkušenosti s rozvojem start up firem, hledání vhodných investorů za pomocí inkubátorů. Nyní je mimo jiné Předsedkyní správní rady Transfera.cz.

doc. Ing. Mgr. Martin Lukeš, Ph.D. v současnosti působí jako zástupce vedoucí Katedry podnikání na Fakultě podnikohospodářské. Odborně se věnuje tématice inovací, podnikání, pracovní kariéry a interkulturním výzkumům.

Ing. Michal Vodrážka se specializuje na TOP management u korporací a holdingových struktur s vysokým obratem. Zkušenosti nasbíral díky řízení investičních fondů a působení v oblasti krizového managementu. V současné chvíli se realizuje jako kouč start-upových společností.

Záštitu nad celou událostí drží prezident Hospodářské komory České republiky,

Ing.Vladimír Dlouhý, CSc.

Všech TOP 12 start-upových projektů budou dále hodnoceny i následující den, 19.11.2015 na Summitu TÝDEN PODNIKÁNÍ 2015 (Kongresové centrum Praha), ve kterém se utkají o cenu publika.