Termíny

14.5.2018 - 22.6.2018 - Zkouškové období

1.7.2018 - 31.8.2018 - Hlavní prázdniny

17.9.2018 - 14.12.2018 - Výuka v zimním semestru 2018/2019

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Program MBA Fakulty podnikohospodářské opět obhájil třetí místo v prestižním žebříčku Eduniversal

Anglický MBA program FPH VŠE byl opět oceněn jako třetí nejlepší program ve východní Evropě v rámci prestižního žebříčku Eduniversal Best Masters & MBA’s Ranking. Hlavními kritérii hodnocení jsou reputace programu, možnost kariérního rozvoje a výše platu v prvním zaměstnání po ukončení studia. První místo získala polská University of Warsaw, druhé pak maďarská Corvinus University of Budapest.

Studium MBA na FPH VŠE je postaveno na unikátním individualizovaném přístupu a práci v mezioborových a mezinárodních minitýmech orientovaných na řešení reálných manažerských situací v bezprostředním kontaktu s mentorem. Studium MBA na FPH je určeno manažerům, kteří chtějí dál rozvíjet svůj potenciál, prohloubit své odborné znalosti, osvojit si nejnovější trendy manažerské praxe a v neposlední řadě rozšířit své interdisciplinární dovednosti. Díky kvalitnímu manažerskému vzdělání jsou naši absolventi předurčeni k zastávání nejvyšších manažerských pozic.

Program je akreditovaný prestižní evropskou akreditační komisí FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation). Tato mezinárodní akreditace potvrzuje vysokou kvalitu studia v souladu s přísnými mezinárodními požadavky a staví tak výuku MBA na Fakultě podnikohospodářské na úroveň MBA programů v západní Evropě.

FPH nabízí jak studium v anglickém jazyce, tak studium  česko-anglickéPřihlášky do obou MBA programů můžete zaslat do 15. června 2017.

Více informací o hodnocení Eduniversal najdete zde.

Více informací o studiu MBA, podmínkách pro přijetí a podání přihlášky naleznete zde