Promoce absolventů ruského bakalářského programu v Moskvě

6. října 2017 proběhly již druhé slavnostní promoce absolventů ruského programu Ekonomika predprijatija i menedžment, který zajišťuje Fakulta podnikohospodářská (FPH VŠE) ve spolupráci s partnerskou Moskevskou městskou univerzitou managementu (MGUU).
Promocí, které se uskutečnily na půdě velvyslanectví České republiky v Moskvě, se zúčastnil zástupce velvyslance v Moskvě pan Petr Kroužek a dále zástupci FPH VŠE v čele s panem děkanem prof. Ing. Ivanem Novým, CSc., paní proděkankou pro pedagogiku doc. Ing. Hanou Mikovcovou, Ph.D. a akademickým ředitelem cizojazyčných programů panem Ing. Ladislavem Tyllem, MBA, Ph.D.

Celkem bylo promováno 10 studentů. Součástí promoce byla i slavností imatrikulace nových studentů přijímaných do tohoto studijního programu. Společný studijní program Ekonomika predprijatia i menedžment je realizován od roku 2012 a v současné době v něm studuje 63 studentů.