Setkání s absolventy CEMS MIM

a

VŠE slaví tento rok nejen 60. výročí založení, ale i 15 let členství v mezinárodní alianci CEMS.

Setkání absolventů CEMS MIM se v prostorách Rajské budovy VŠE uskutečnilo ve čtvrtek 20. června 2013. Šlo o první setkání absolventů a vyučujících na půdě VŠE a z celkového počtu 337 absolventů z let 1998 - 2012 svou účast potvrdilo 69 z nich.

Na začátek podvečera uvítal absolventy akademický ředitel navazujícího magisterského oboru International Management, jehož je od roku 2008 program CEMS MIM součástí, doc. Jiří Hnilica. Během zahájení zavzpomínala na vstup do aliance CEMS prorektorka pro zahraniční vztahy a rektorka, prof. Jaroslava Durčáková. Pomyslné prezidentské žezlo v rámci CEMS Alumni Asociace předal nově zvolenému prezidentovi, Janu Plajnerovi, Vojtěch Opleštil a zároveň popřál celé asociaci uspořádání spousty povedených akcí.

Během rautu a diskusí s bývalými spolužáky měli účastníci během "speed networking" možnost poznat absolventy z ostatních let a navázat nové kontakty.

Připravena byla i tabule pro vzkazy pro VŠE a CEMS a nechybělo ani narozeninové focení.

Doufáme, že tato první akce nezůstane poslední a v příštích letech navážeme dalšími absolventskými podvečery na půdě VŠE.

Prezentace, která během večera běžela na plátně nad schody je ke stažení zde.