2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Soutěž kapel VŠE – uzávěrka přihlášek

19.4.2018

Máte kapelu a chcete se proslavit? Máme pro vás soutěž, která vás může posunout dál.

O soutěž VŠE HLEDÁ TALENT je stále vetší zájem, a proto ji VŠE rozšířilo o soutěž pro hudební kapely – „Soutěž kapel VŠE“. Kromě finanční odměny čeká na výherce i vlastní koncert v plném Lucerna Music Baru, možnosti vystupovat na akcích školy, profesionální zpětná vazba a možnost dát o sobě vědět ve světě showbyznysu.

Již do třetího ročníku Soutěže kapel VŠE se můžete přihlásit zde do 19. dubna 2018. Ti nejlepší budou vybráni do finále, které proběhne ve čtvrtek 26. dubna ve Vencovského aule od 19:00. Vítězná kapela bude mít koncert před plným Lucerna Music Barem na Plesu VŠE. Nejlepší tři kapely si odnesou nejen hodnotné ceny, ale zviditelní se a mohou být osloveni nabídkami na vystoupení na významných akcích VŠE a partnerů akce.

Účastnit se mohou hudební uskupení, která budou mít dva a více členů. Podmínkou je, že minimálně dva členové kapely musí být studenti, absolventi nebo zaměstnanci VŠE. Mohou se zapojit i účastníci tradiční soutěže VŠE HLEDÁ TALENT.

Více na: http://www.vsehledatalent.cz/soutez-kapel/

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@vsehledatalent.cz.