23.8.2017 09:00 - Úřední hodiny studijního oddělení FPH

Soutěž pro studenty „JA Manažerem nanečisto“

Nadace Tomáše Bati i JA Czech (Junior Achievement o.p.s) pořádají vzdělávací soutěž pro studenty vysokých školy „JA Manažerem nanečisto.“ Cílem soutěže je umožnit studentům uplatnit své odborné znalosti a schopnosti ve virtuálním obchodním prostředí. Soutěž je založena na interaktivní počítačové simulaci JA TITAN, díky které studenti po celém světě poznávají, co v praxi obnáší každodenní manažerská rozhodnutí a jak velké dopady mohou mít na úspěch či neúspěch jednotlivých firem i celých trhů.

Soutěž bude probíhat prostřednictvím internetu od dubna do května 2016. Hewlett-Packard s.r.o. (Hewlett Packard Enterprise) a HP Inc. jsou již tradičními partnery této soutěže a tři nejlepší týmy odmění za jejich manažerské úspěchy věcnými dary. Dvoučlenné týmy se utkají ve dvou základních kolech a 8 nejlepších týmů se 26. května 2016 zúčastní finále v pražském sídle společnosti. Více informací naleznete v odkazech níže.

Propozice soutěže JA Manažerem nanečisto 2016

Harmonogram soutěže JA Manažerem nanečisto 2016