1.12.2017 - 8.1.2018 - Registrace vedlejších specializací

18.12.2017 - 1.2.2018 - Zkouškové období

Otevření nového programu „Operations Management“ 2015

Mezinárodní škola podnikání a managementu (ISBM) Fakulty podnikohospodářské nabízí manažerům, podnikatelům, vedoucím týmu či agentům změny speciální program Operations Management s možností uznání pro pokračování v programu MBA.

Absolvent se naučí přístupy Operations Management (Kaizen/Lean Basics, Total Production Management, Just in Time), Organizations Management (Total Flow Management, Total Service Management, Total Quality Management) a General Management (Total Change Management, Management Systems and Audits a Controlling) nejenom z teoretického hlediska, ale i praktického. Součástí absolvování programu bude zpracování praktického projektu ve vaší společnosti a koučování jeho dotažení a vyhodnocení. Zároveň se vybrané semináře budou konat ve firmách, a tedy budou spojené s benchmarky. Úspěšný absolvent získá patřičný certifikát.

Podmínkou studia Operations Management je maturita.

První dva kurzy proběhnou 26. a 27. 6. 2015, následně pátek a sobota 1 -2 krát v měsíci podle dohody. Ukončení programu je plánované na začátek roku 2016. Cena programu je 48 000,- Kč bez DPH.

Více informací o programu a kontakty pro přihlášky naleznete zde.