MBA ve spolupráci s univerzitou ZHAW Zurich

Tento program MBA nabízí Podnikohospodářská fakulta ve spolupráci s univerzitou ZHAW Zurich. Jedná se o program MBA for students, který je specialní v tom, že jej mohou studovat již i studenti běžného magisterského studia.

Logo-MBA

Nejedná se tedy o program určený výhradně pro absolventy či profesionály. Tomu také odpovídá školné, které není tak vysoké, jako u konkurenčních programů. Pro bližší informace přejděte na stránku http://mba-vse.cz

Kde probíhá výuka?

Fakulta podnikohospodářská

Fakulta podnikohospodářská

Podnikohospodářská fakulta se může jako jediná v ČR pyšnit mezinárodně uznávanou akreditací EQUIS, čímž se řadí mezi 1 % nejlepších byznys škol světa. Spolupracuje s více než 60 firemními partnery.

ZHAW Zurich

ZHAW Zurich

The ZHAW School of Management and Law je významnou fakultou managementu ve Švýcarsku, a jako jediná má akreditaci AACSB. Je vyhlášená svými inovativními přístupy a učebními metodami zaměřenými na praxi.

Studium MBA je zaměřené na prohloubení znalostí i praktických dovedností. Je tak vhodné pro ty, kdo cílí na střední a vyšší pozice v managementu a chtějí se stát opravdovými profesionály ve svém oboru.