1.6.2017 - 13.8.2017 - Registrace vedlejších specializací

Sustainability Day – festivalu udržitelného životního stylu

12.6.2016

12. června 2016 v prostorech Radlické kulturní sportovny se uskuteční první pražský ročník festivalu udržitelného životního stylu - Sustainability Day. Festival se koná pod záštitou Fakulty podnikohospodářské, Ministerstva životního prostředí, hlavního města Prahy, České zemědělské univerzity a Vysoké školy chemicko-technologické.

Přijďte a buďte součástí iniciativy pro chytřejší budoucnost našeho města. Inspirujte se, pobavte a zjistěte více o pražské eko-friendly scéně. Můžete se těšit na pomalou módu, městské zahradničení, veganské a vegetariánské delikatesy, domácí kosmetiku, DIY workshopy, cyklistiku, elektromobily a mnohem víc.

Součástí festivalu je i přednáška Mgr. Jaroslava Pašmika, MBA z Katedry managementu na téma "Jak na zodpovědné podnikání".

"Česko potřebuje víc zodpovědných podnikatelů, kteří chtějí budovat udržitelnou firmu. Jestli chcete s takovým podnikáním začít, je tato přednáška právě pro vás.

O čem přednáška bude?
Poznáte nástroje, které vám usnadní založit vlastní udržitelný byznys. Představíme si některé z nejzajímavějších světových udržitelných start-ups. Dozvíte se, jak může zodpovědný start-up spolupracovat s běžnými korporacemi".

Více o festivalu dozvíte zde nebo na facebookové stránce.