23.8.2017 09:00 - Úřední hodiny studijního oddělení FPH

The Economist zařadil CEMS mezi 10 nejlepších manažerských programů na světě

Mezinárodní magisterský program CEMS MIM vyučovaný na Fakultě podnikohospodářské VŠE se umístil 9. v žebříčku The Economist Master in Management Ranking 2017.
Na prvním místě se umístil magisterský program francouzské HEC School of Management. Celý žebříček je k dispozici zde.

Obor International Management CEMS (CEMS MIM) je pro FPH VŠE klíčovým magisterským programem. Aliance CEMS sdružuje 30 prestižních vysokých škol z celého světa, jako jsou University of St. Gallen, London School of Economics, Università Bocconi, HEC School of Management, ESADE Business School či University of Sydney. O výlučnosti programu svědčí i fakt, že tento magisterský program může nabízet v každé zemi pouze jediná vysoká škola.

International Management realizovaný na FPH VŠE přijímá každý rok pouze 50 zájemců z celého světa. Studenti mohou podávat přihlášky do akademického roku 2018/2019 nejpozději do 28. února 2018.