2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Hledat
Pokročilé hledání
Týden akcí CEMS Aliance

Vysoká škola ekonomická v Praze se tento týden stává centrem pro CEMS Alianci. Od 24. do 28. dubna 2017 naše škola hostí každoroční CEMS Academic Committee Meeting, dále také CEMS Curriculum Practice Meeting a Faculty Group Meetings.
 
Od pondělí do středy budou akademičtí ředitelé ze 30 partnerských universit společně s 5 členy vedení CEMS aliance diskutovat otázky týkající se curricula, účastnit se workshopu CEMS Vision 2025 a řešit problematiku týkající se celé aliance. Kromě povinného programu je pro účastníky připravena také prohlídka Prahy s průvodcem, večeře v Obecním domě či výlet do pivovaru ve Velkých Popovicích sponzorovaný korporátním partnerem – společností Plzeňský Prazdroj. Toto setkání se koná každoročně vždy na jedné z partnerských škol.
 
Od středy do čtvrtku se koná tzv. CEMS Curriculum Practice Meeting. Tato akce v takovémto formátu je organizována poprvé. Více než 100 účastníků z celého světa – klíčoví speakři, akademici, absolventi, studenti, korporátní partneři a vedení aliance budou řešit aktuální téma "Reimagining Business Education - - Value in the CEMS MIM through Disruption".
 
Od čtvrtku do pátku se v jednotlivých skupinách, tzv. Faculty Groups, sejdou vyučující předmětů Marketing, Global Leadership and Cross Cultural Management, Business Ethics, Business and the Environment za účelem sdílení jejich zkušeností.
 
Na VŠE se začátkem dubna konal také CEMS Student Board Meeting a také CEMS V4 konference. Pro zástupce VŠE je velkou ctí v rámci jednoho měsíce přivítat dalších 100 osob, které mají s magisterských programem CEMS MIM společné vztahy.