1.6.2017 - 13.8.2017 - Registrace vedlejších specializací

Týden podnikání: Největší akce na podporu podnikání v ČR

SummitJiž potřetí se letos koná v České republice Týden podnikání, jehož cílem je od 16. do 22. listopadu motivovat k založení a rozvoji byznysu. Letošní ročník je navíc specifický i tím, že Fakulta podnikohospodářská se stala jeho partnerem.

Tématem Týdne podnikání je From Survivors to Winners, neboli jak pouze nepřežívat, ale dramaticky růst. V rámci této akce se bude konat celá řada vzdělávacích workshopů, přednášek či seminářů určených mladým podnikatelům a všem, kteří přemýšlejí o vlastním podnikání.

Hlavní událost proběhne v Praze v Kongresovém centru 19. listopadu 2015, kdy se uskuteční Summit Týdne podnikání: From Survivors to Winners, největší akce pro podnikatele i startupisty v České republice. Vystoupí zde například Katarina Klinková z Staffino nebo Philipp Hartmann z Rheingau Founders. Zároveň na Summitu proběhne vyhlášení vítězů soutěže Top 10 nejnadějnějších startupů a firem ČR, kterou pořádá Nadační fond START IT UP! ve spolupráci s ELAI.

Svoji účast na Týdnu podnikání přislíbil například spoluzakladatel úspěšného českého startupu STRV působícího v USA Lubo Smid, tvůrce kampaně na „Fofolu“ Michael Pastier ze Zaraguzy, zakladatel Slevomatu a Damejidlo.cz Tomáš Čupr, herec a podnikatel Lukáš Hejlík, zakladatel a dirigent kapely The Tap Tap Šimon Ornest, zakladatelé aplikace Liftago Ondřej Krátký a Juraj Atlas či mnozí další.

Paralelně s workshopy budou na výstavní ploše Kongresového centra probíhat hned tři veletrhy: Art Meets Business, zaměřený na začínající umělce, designéry a grafiky. Business Fair a Veletrh podpory podnikání, který je určen studentům, podnikatelům, investorům a mentorům s pozitivním přístupem k podnikání dychtících po možnostech podpory v tomto odvětví.

Vstupenky jsou ve třech variantách. Basic vstupenka znamená vstup zdarma, Business a Exclusive přináší majitelům určité benefity, například vstup na navazující konferenci Summitu Týdne podnikání.

Více informací o programu Týdne podnikání či vstupenkách se dozvíte zde.