Termíny

2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Hledat
Pokročilé hledání
Úspěch studentů Fakulty podnikohospodářské na Euroasijském ekonomickém fóru mládeže 2012

Související stránky

Cílem Euroasijského ekonomického fóra mládeže je zapojení mládeže do procesů harmonizace ekonomických vztahů a do stanovení a rozvoje sociálně-odpovědného podnikání ve státech euroasijského kulturně-historického společenství.

Iniciátorem Fóra je Asociace Eurasian Economic Club of Scientists a jeho organizátorem Velký Euroasijský univerzitní komplex v Jekatěrinburgu (Ruská federace).

Katedra personalistiky VŠE se podílí na aktivitách Fóra. Prof. Zuzana Dvořáková a Dr. Jan Campbell jsou jeho experty a podílejí se na koordinaci projektů, které byly zpracovány studenty VŠE.

Pro 3. ročník v roce 2012 byla vyhlášena soutěž Деловая Евразия a byla zaměřena na ekonomiku a management. Projektů přihlášených do letošního ročníku bylo 690.

Tým studentů Fakulty podnikohospodářské VŠE ve složení: Ing. Andrea Sovová, BBus (Hons) – doktorandka katedry personalistiky a koordinátorka týmu, Sergey Davidyan, Maxim Dolinin, Daria Krasnikova a Ilya Padukov získala v tomto ročníku 2. místo v tematické skupině Mladí profesionálové Euroasie, a to projektem Industrial park project: Dedicated to woodworking and based on the CSR concept.