1.6.2017 - 13.8.2017 - Registrace vedlejších specializací

Úspěch studentů Fakulty podnikohospodářské na Euroasijském ekonomickém fóru mládeže 2012

Související stránky

Cílem Euroasijského ekonomického fóra mládeže je zapojení mládeže do procesů harmonizace ekonomických vztahů a do stanovení a rozvoje sociálně-odpovědného podnikání ve státech euroasijského kulturně-historického společenství.

Iniciátorem Fóra je Asociace Eurasian Economic Club of Scientists a jeho organizátorem Velký Euroasijský univerzitní komplex v Jekatěrinburgu (Ruská federace).

Katedra personalistiky VŠE se podílí na aktivitách Fóra. Prof. Zuzana Dvořáková a Dr. Jan Campbell jsou jeho experty a podílejí se na koordinaci projektů, které byly zpracovány studenty VŠE.

Pro 3. ročník v roce 2012 byla vyhlášena soutěž Деловая Евразия a byla zaměřena na ekonomiku a management. Projektů přihlášených do letošního ročníku bylo 690.

Tým studentů Fakulty podnikohospodářské VŠE ve složení: Ing. Andrea Sovová, BBus (Hons) – doktorandka katedry personalistiky a koordinátorka týmu, Sergey Davidyan, Maxim Dolinin, Daria Krasnikova a Ilya Padukov získala v tomto ročníku 2. místo v tematické skupině Mladí profesionálové Euroasie, a to projektem Industrial park project: Dedicated to woodworking and based on the CSR concept.