Uzávěrka přihlášek do magisterského programu Master in Management

10.6.2017

Fakulta podnikohospodářská VŠE nabízí prezenční dvouletý magisterský program Master in Management. Program je vyučován v angličtině. Uzávěrka přihlášek pro akademický rok 2017/2018 je 10. června 2017.

Program poskytuje studentům komplexní byznys vzdělání, díky kterému jsou absolventi schopni nastartovat kariéru a převzít odpovědnost v rychle se měnícím globálním prostředí. Cílem magisterského studia je vzdělávat analyticky a sociálně zodpovědné pracovníky s širokým ekonomickým přehledem a se zaměřením na řízení výkonnosti podniku.

Studijní obor je vhodný pro studenty s analytickým myšlením, kteří se zajímají o podnikatelské prostředí. Ideální je hlavně pro studenty, kteří mají zájem o management.

Charakteristika absolventů z pohledu trhu práce

Absolventi oboru se uplatňují v manažerských funkcích v mezinárodních korporacích a dalších institucích. Většina absolventů zahajuje svou kariéru v průmyslových podnicích, v podnicích působících v energetice, dopravě, skladování, obchodu, službách či poradenských firmách.

Úplný seznam požadavků na přijetí programu naleznete zde.

Více informací naleznete zde.