Vyhodnocení jarních nominací ESOP – diplomové a semestrální práce

Komise CVV vyhodnotila letní nominace do soutěže ESOP. Z přihlášených diplomových prací uspěly následující:
  • Jakub Kačmár s prací „Ekonomická analýza kamiónovej prepravy v spoločnosti PPL CZ s.r.o.“ (vedoucí práce doc. JUDr. Ing. Radek Novák, CSc.)
  • Lukáš Valenta s prací „Analýza reorganizací v České republice v letech 2008–2020“ (vedoucí práce Ing. Jaroslav Schönfeld, Ph.D.)
  • Tom Nowak s prací „Faktory ovlivňující digitální pirátství v případě televizních seriálů“ (vedoucí práce doc. Ing. Marek Hudík, Ph.D.)
Slavnostní vyhlášení nejlepších diplomových prací proběhne současně s předáním diplomů při promocích (eventuálně při osobním předání diplomu na studijním oddělení).
Z přihlášených semestrálních prací uspěla následující:
  • Klára Handschuhová, Natálie Hulánová, Kateřina Irová, Michaela Nováková a Yana Rakhmilevich s prací „Řeší problémy originálněji firemní profesionálové, nebo studenti s teoretickými znalostmi“ (kurz 3CV401 – Metody výzkumu)
Autorky oceněné seminární práce budou pozvány na setkání s vedením školy na podzim 2021, kdy proběhne slavnostní vyhlášení výsledků s předáním diplomů.
Děkujeme všem vedoucím za jejich odbornou práci a – především – studentům a studentkám blahopřejeme,
Petr Houdek