2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

VŠE reprezentovaná Fakultou podnikohospodářskou obsadila 86. místo v žebříčku Financial Times

Financial Times dnes zveřejnily pořadí 95 nejlepších evropských byznys škol. VŠE reprezentovaná Fakultou podnikohospodářskou se v žebříčku umístila na 86. místě. Oproti loňskému roku si polepšila o dvě místa.

Hodnocení žebříčku „Financial Times European Business Schools 2017“ vychází z údajů poskytovaných vysokými školami a jejich absolventy. Hlavními kritérii jsou kvalita magisterského studia, kvalita MBA a exekutivního vzdělávání, plat absolventů a jeho dynamika a kvalita akademických pracovníků.

První místo v žebříčku obsadila britská London Business School, druhé pak francouzská HEC Paris a třetí španělská IE Business School.

V žebříčku se umístilo celkem pět univerzit ze střední a východní Evropy. Kromě VŠE v něm figurují ještě St Petersburg State University, Kozminski University, Warsaw School of Economics a Corvinus University of Budapest.

Letošní žebříček Financial Times je k dispozici zde. Loňský žebříček naleznete zde.