Termíny

2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz FPH pro prváky!

Hledat
Pokročilé hledání
Zápis do bakalářského studia

Zápis nově přijatých uchazečů do bakalářského studia oboru Podniková ekonomika a management a oboru Arts Management na Fakultě podnikohospodářské se koná v pondělí 25. června 2018 v místnosti RB 101 (Rajská budova) Vysoké školy ekonomické v Praze v následujících časech:

  • 8:00 pro uchazeče oboru Podniková ekonomika a management, jejichž příjmení začíná písmenem A – K;
  • 10:00 pro uchazeče oboru Podniková ekonomika a management, jejichž příjmení začíná písmenem L – S;
  • 12:00 pro uchazeče oboru Podniková ekonomika a management, jejichž příjmení začíná písmenem Š – Ž a celého oboru Arts Management.

Neúčast na zápisu je důvodem k vyškrtnutí ze seznamu přijatých. V případě, že se ze závažných důvodů nemůžete zápisu osobně zúčastnit, může zápis proběhnout v zastoupení druhou osobou na základě plné moci (není třeba úředně ověřovat).

Dále uchazeče upozorňujeme, že do pátka 22. června 2018 11:00 je nutné na studijním oddělení fakulty doložit všechny doklady o úspěšném ukončení min. středoškolského studia. Bez těchto dokladů nelze dle zákona uchazeče zapsat do studia.

K zápisu je třeba si donést:

  • průkaz totožnosti,
  • všechny vyplněné žádosti, které chcete potvrdit (MHD, železnice, ČSSZ, zdravotní pojišťovna apod.),
  • píšící propisovací tužku.

V průběhu zápisu si studenti budou moci vyplnit formulář Potvrzení o studiu, který jim bude následně potvrzen. Dále budou poskytnuty následující informace:

Další důležité informace jsou na stránkách VŠE v sekci Studenti – Příručka pro studenty prvních ročníků a na stránkách Výpočetního centra informační příručka pro práci v síti VŠE.

Klíčové termíny po zápisu

Seznamovací kurz - dobrovolné

Vysoká škola ekonomická v Praze (VŠE) pořádá seznamovací kurzy pro nové studenty VŠE. Jsou určeny studentům zapsaným do prvních ročníků bakalářského typu studia pro akademický rok 2018/2019. Seznamovací kurz proběhne 2. 9. - 4. 9. 2018. Více informací o seznamovacím kurzu pro nové studenty VŠE FPH naleznete zde.

Imatrikulace - povinné

Slavnostní uvedení do studia včetně složení imatrikulačního slibu. Proběhne 11. 9. 2018 ráno. Podrobné informace se studenti dozví na zápisu.

Úvod do studia - povinné

První předmět, který studenty nastupující do bakalářského studia na VŠE FPH, čeká. Proběhne blokovou formou 11. 9. (po imatrikulaci) - 13. 9. 2018 v areálu VŠE v Praze. Podrobné informace obdrží studenti v organizačním emailu počátkem září.  

Prezentace ze zápisů

Prezentace ze zápisů do školního roku 2018/19 je ke stažení.

Pro komunikaci s fakultou můžete využít facebook.