8.6.2017 - CEMS Alumni Soirée

Zkušební CEMS assessment centrum na veletrhu Šance

14.3.2017

Magisterský program CEMS/International Management se bude 14. března 2017  účastnit veletrhu Šance, který se koná na VŠE ve dnech 14. a 16. března 2017. Prestižní program CEMS bude mít na veletrhu vlastní stánek, kde se uchazeči o studium dozví podrobné informace o studiu. Zároveň si budou moct vyzkoušet assessment centrum (v angličtině) nanečisto.

Veletrh pracovních příležitostí Šance se koná dvakrát do roka v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze (areál Žižkov). Během tří dní se návštěvníkům představí přes sto firem a institucí, přičemž každý účastník vystavuje pouze v jednom dni. Součástí veletrhu, kromě představení jednotlivých firem a institucí, jsou workshopy, panelové diskuze o možnostech uplatnění absolventů a studentů v daném oboru, konzultace podnikatelského záměru s investorem, konzultace vašeho životopisu či CEMS assessment centrum nanečisto. Letošní novinkou jsou dvě samolepky, které si můžete vyzvednou u vstupu do prostor veletrhu nebo u stánku číslo 10. Jedna se týká studia tj. zda jste studentem bakalářského či navazujícího typu studia nebo už absolvent. Druhá znamená zda hledáte part-time nebo full-time. Samolepky si umístíte na oblečení a vystavující již budou vědět s kým hovoří a jaké uplatnění dotyčný hledá.

Program CEMS na veletrhu Šance v úterý 15. března 2016

• Informační stánek (2. patro RB) 10.00 – 16.30

Získejte informace o studiu oboru International Management / CEMS přímo od jeho studentů.

• Assessment centrum v angličtině nanečisto (RB 459) 9.15 – 10.45

Určeno výhradně pro potenciální zájemce o magisterský program CEMS/International Management.

Koordinuje Ing. Martina Fischerová, organizačně zaštiťuje doc. PhDr. Daniela Pauknerová, Ph.D. (Katedra psychologie a sociologie řízení, FPH VŠE).

Registrace nutná – máte-li zájem, zaregistrujte se zde. Kapacita je omezena (max. 13 lidí). Místnost - RB 459.