Kultura v době pandemie

Zvládne se kultura rychle postavit na nohy? Může ji zachránit kulturní turismus? Tyto i další otázky byly tématem diskusního pořadu deníku E15, jehož hostem byla Mgr. Markéta Dianová, Ph.D., MBA z katedry Arts managementu.

Doktorka Dianová je kromě působení na Katedře arts managementu také ředitelkou Institutu managementu na Fakultě podnikohospodářské. Druhým hostem byl Vratislav Šlajer, předseda představenstva Asociace producentů v audiovizi a producent Bionaut Films, držitel Českého lva a Ceny české filmové kritiky za film Pouta, člen EFA, ČFTA, APA.

Moderátorem a průvodcem pořadu Dáme to je ekonom Dominik Stroukal. Diskuzní pořad je součástí speciálu KoronaHelpdesk E15, který má ambici radit a pomáhat občanům a firmám v současné složité době a být místem, kde čtenáři najdou aktuální koronavirové zpravodajství s ekonomickými souvislostmi.

Na celý rozhovor se můžete podívat na webu deníku zde.