Výběrové řízení na akademické pracovníky

Děkan Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze vypisuje výběrové řízení na tyto pozice:

1 místo odborného asistenta s Ph.D. na Katedru logistiky.

Požadujeme:

• Ukončené VŠ vzdělání s titulem Ph.D. a odborné zaměření v oblasti Logistiky.
  • Profesní/odborná/pedagogická praxe v oblasti Logistika nebo vědecko-výzkumná činnost minimálně 5 let.
  • Znalost anglického jazyka na vysoké komunikační úrovni.
  • Mezinárodní publikační činnost věnovaná logistice výhodou.

Náplň práce:

• Výuka studentů bakalářského a magisterského stupně studia v českém a/nebo anglickém jazyce, vedení kvalifikačních prací.
  • Vlastní vědecký výzkum věnovaný logistice.
  • Příprava a realizace zahraničních a/nebo tuzemských projektů.
  • Realizace smluvního výzkumu a consultingu pro praxi.
  • Spolupráce s členy katedry, fakulty, zahraničních univerzit a podnikovou praxí.
  • Nezbytné administrativně-organizační činnosti související s odbornou prací.

Předpokládaný nástup dle dohody, na plný nebo částečný úvazek, na dobu určitou dvou let s možností prodloužení na dobu neurčitou.

V případě zájmu pošlete Váš profesní životopis, motivační dopis, přehled pedagogické, odborné/profesní, publikační činnosti a kopie dokladů o dosažených vědeckých a akademických titulech do 30 dnů od zveřejnění inzerátu emailem na klara.vackova@vse.cz.

2 místa asistenta/odborného asistenta na Katedru strategie.

Požadujeme

• publikační činnost v zahraničních vědeckých časopisech v oblasti strategického řízení firem a/nebo manažerskou praxi,
  • zkušenosti a odborný zájem z oblasti strategického řízení,
  • vynikající komunikační dovednosti v českém a anglickém jazyce.

Nabízíme

• výuku v prakticky zaměřených předmětech,
  • vedení studentských projektů,
  • jednání s firemními partnery.

Předpokládaný nástup od 1.9.2021 případně dříve dle dohody, na částečný úvazek, na dobu určitou dvou let s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Zveřejněno dne 31.3.2021