Zorientujte se v InSISu. Pusťte si instruktážní video

Nevíte si rady se školním informačním systémem (InSIS)? Stále tam něco hledáte a nemůžete najít? Dělá vám problém domluvit se s odevzdávárnou? Vše potřebné pro studium a práci s InSIS vám přehledně vysvětlíme v několika krátkých videích e-learningového kurzu Základní informace pro studium na VŠE. Jeho cílem je zjednodušit studentům práci primárně s InSIS, ale také s přihlašováním na počítače v učebnách či ukázat možnosti využití katalogu školní knihovny.

Kurz obsahuje celkem osm instruktáčních videí. Určena jsou zejména studentům prvních ročníků, nicméně některé tipy ocení i ostatní. Naučíte se, jak využívat své přihlašovací údaje, ukážeme vám základní úkony v InSIS, jako je využívání odevzdávárny, dokumentového serveru a přihlašování na zkoušky či psaní testů. Představíme zdroje informací (školní web, sociální sítě, Lidé na VŠE) a sestavování rozvrhu i systém kreditů.