Vyhodnocení nominací ESOP – bakalářské práce

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
komise CVV vyhodnotila nominace do soutěže ESOP. Z přihlášených bakalářských prací uspěly následující:
  • 1. místo: Alisa Matijević s prací „Application of Lean sustainability in the company Loro Oro“ (vedoucí práce Ing. Felipe Martínez, Ph.D.)
  • 2. a 3. místo: Peter Keblúšek s prací „Zlepšovanie procesov v oblasti služieb“ (vedoucí práce Ing. Felipe Martínez, Ph.D.)
  • 2. a 3. místo: Kateřina Vykuková s prací „Faktory ovlivňující chování českého spotřebitele v oblasti udržitelného oděvního průmyslu“ (vedoucí práce Ing. Marcela Zamazalová, Ph.D.)
Autorky a autor oceněných bakalářských prací budou pozváni na setkání s vedením školy na podzim 2023, kdy proběhne slavnostní vyhlášení výsledků s předáním diplomů a cen.
Děkujeme všem vedoucím za jejich odbornou práci a – především – studentkám a studentovi blahopřejeme!