Vyhodnocení nominací ESOP – diplomové a semestrální práce

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

komise CVV vyhodnotila letní nominace do soutěže ESOP.

Z přihlášených diplomových prací uspěly následující:

• 1. místo:
    • Elena Lukshina; Míra projektifikace v České republice (vedoucí práce Ing. Jiří Hájek, Ph.D.)
  • 2. – 4. místo:
    • Dominik Sagl; Segmentation of esports audience and its marketing implications (vedoucí práce Ing. Jan Mareš, Ph.D.)
    • Jakub Třeček; Výkonnost mobilních bankovních aplikací a jejich využití v direct marketingu (vedoucí práce doc. Ing. Václav Stříteský, Ph.D.)
    • Jan Kölbl; The Value of Active Management in Equity Mutual Funds from the Perspective of Czech Individual Investor (vedoucí práce doc. Ing. Ladislav Tyll, MBA, Ph.D.)

Slavnostní vyhlášení nejlepších diplomových prací proběhne na promocích a výherci obdrží mimořádné stipendium.

Z nominovaných semestrálních prací uspěly následující:

• 1. – 2. místo:
    • Petr Krejcar, Adam Karlík, Karolína Jahodová, Ilona Thomasová a Sára Michalčáková; Stereotypy Čechů vůči Indům v pracovním prostředí IT (kurz 3CV401 – Metody výzkumu)
    • Kristýna Kučerová; Ekonomická výhodnost zavádění elektrických dodávek do společností poskytujících služby KEB (vedoucí práce doc. JUDr. Ing. Radek Novák, CSc.)

Slavnostní vyhlášení nejlepších semestrálních prací proběhne na setkání s vedením školy na podzim 2022 a výherci obdrží mimořádné stipendium.

Děkujeme všem vedoucím za jejich odbornou práci a – především – studentkám a studentům k úspěchu blahopřejeme.