Vyhodnocení nominací ESOP – diplomové práce

Komise CVV vyhodnotila podzimní nominace do soutěže ESOP. Z nominovaných diplomových prací byli vítězi určeni:
  • 1. až 2. místo: Kateřina Jellušová s prací „Potenciál konceptu patnáctiminutového města v českém prostředí (vedoucí práce Ing. Vojtěch Kouba, Ph.D.)
  • 1. až 2. místo: David Pachl s prací „Vliv ceny na percepci chuti nápoje kombucha“ (vedoucí práce Ing. Michal Andera, Ph.D.)
  • 3. místo: Zuzana Leopoldová s prací „Kulturní aspekty regulace individuální automobilové dopravy ve veřejném prostoru“ (vedoucí práce Ing. Vojtěch Kouba, Ph.D.)
Slavnostní vyhlášení nejlepších diplomových prací proběhne na promocích a výherci obdrží mimořádné stipendium.
Děkujeme všem vedoucím za jejich odbornou práci a — především — studentovi a studentkám k úspěchu blahopřejeme.