Vyhodnocení soutěže ESOP – bakalářské a diplomové práce

V zářijovém termínu soutěže ESOP uspěly následující práce. Úspěšným studentům i vedoucím srdečně gratulujeme!

Diplomové práce

• Daria Hvizdalova : Growth strategy for family-owned businesses. The case of JHV-Engineering s. r. o. (vedoucí práce: prof. Ing. Jiří Hnilica, Ph.D.)
  • Adéla Widholmová: Faktory ovlivňující finanční gramotnost středoškolských studentů v ČR (vedoucí práce: doc. Ing. Jindřich Špička, Ph.D.)

Bakalářské práce

• Serhiy Bobrytskyy: Applying Lean in Hypermarkets (vedoucí práce: Ing. Felipe Martínez, Ph.D.)
  • Kristýna Buchtová: Budování věrnostního programu značky Jelení šperky (vedoucí práce: Ing. Daniela Kolouchová)
  • Johana Lexová: Možnosti revitalizace památkové zóny Buďánka (vedoucí práce: Ing. Vojtěch Kouba, Ph.D.)
  • Daniel Řezníček: Vliv psychologických cen na nákupní chování spotřebitelů na trhu drogistického zboží do 100 Kč (vedoucí práce: Ing. Markéta Procházková, Ph.D.)
  • Aleš Slúka: Analýza crowdfundingu v ČR, SR a v USA na príklade porovnania podobných typov kampaní (vedoucí práce: Ing. Ivana Svobodová, Ph.D.)