Vyhodnocení soutěže ESOP – diplomové a seminární práce

Dnes byly vyhlášeny výsledky jarního kola soutěže ESOP na Fakultě podnikohospodářské.

Z rekordního počtu 18 přihlášených diplomových prací uspěly (abecedně) následující:
  • Barbora Havelková – How the Specifics of Blockchain Start-ups and their Funding Influence their Performance (vedoucí práce doc. Ing. Mgr. Martin Lukeš, Ph.D.)
  • Pavlína Lášticová – Budeš pod tlakom nie jedného šéfa, ale celého kolektívu (vedoucí práce Mgr. Ing. Stanislav Háša, Ph.D.)
  • Michele Stasa – Finanční výkonnost eponymních firem (vedoucí práce doc. Ing. et Ing. Ondřej Machek, MBA, Ph.D. )
  • Jan Vaniš – Latentní sémantická analýza kodexů správy společností členských zemí OECD a G20 (vedoucí práce Ing. Aleš Kubíček, Ph.D.)

Mezi nominovanými semestrálními pracemi komise vybrala (abecedně) následující:

• Kristýna Kotnová, Anna Skopalíková, Judita Šleglová, Martina Vaněčková – Životopisy nekorespondují s LinkedIn aneb o co více jde, o to více se lže (předmět 3CV401 – Metody výzkumu)
  • Sabina Schubertová, Štěpán Smejkal, Patrik Špliňo, Michaela Průchová – Analýza úspěšnosti crowdfundingových kampaní  se zaměřením na kvalitu videí (předmět 3CV401 – Metody výzkumu)

Studentům a vedoucím jejich prací srdečně blahopřejeme!