Propagace aktualit a událostí

Součástí Centra informatiky FPH je také sekce PR která se stará o vnější komunikaci a propagaci fakulty.

Web

Požadavky na zveřejňování aktualit a událostí na webu fakulty, LinkedIn FPH či na Facebooku FPH je možné zaslat na e-mail prfph@vse.cz, kde po schválení a případné korektuře dojde k následnému zveřejnění na webových stránkách Fakulty podnikohospodářské.

Plasmy

Pro propagaci jsou dostupné také plasmy ve 3. a 4. patře Rajské budovy naproti vchodu do těchto pater, které jsou ve správě Centra informatiky FPH.

V případě zájmu zde cokoli prezentovat, je nutné použít vzorovou šablonu a tu následně prezentaci zaslat na e-mail prfph@vse.cz, kde po schválení dojde k následnému zveřejnění na těchto obrazovkách.

Dotazy

V případě jakýchkoli dotazů ke způsobu a formě zveřejňovaných informací nás neváhejte kontaktovat na adrese prfph@vse.cz nebo na telefoním čísle 777 461 699.