Fakulta podnikohospodářská podepsala smlouvu o bakalářském Double Degree programu pro BBA s francouzskou KEDGE Business School

Dohoda o novém Double Degree programu, tentokrát mezi Fakultou podnikohospodářskou Vysoké škole ekonomické v Praze a francouzskou KEDGE Business School, byla podepsána 11. září 2023.

Nový Double Degree program, vyučovaný v anglickém jazyce na VŠE i KEDGE Business School, je otevřen všem zájemcům z řad studentů bakalářského programu Bachelor of Business Administration (BBA) na VŠE a programu International BBA na KEDGE Business School. Počínaje akademickým rokem 2023/24 tak stráví studenti tohoto programu první tři semestry studia na své domovské univerzitě a následně tři semestry studia na univerzitě hostující.

Po úspěšném absolvování tohoto Double Degree programu získají studenti tituly:

• VSE: Bachelor in Business Administration
  • KEDGE: Bachelor diploma from KEDGE BS (“Programme Superieur de Gestion et Commerce”)

Pro více informací o studiu Double Degree programu se obracejte na koordinátory programu Bachelor of Business Administration (BBA).

O KEDGE Business School

Byla založena v roce 2013 a vznikla sloučením dvou francouzských obchodních škol: BEM (Bordeaux Ecole de Management, zal. 1874) a Euromed Management (Marseille, zal. 1872), čímž se stala největší byznys školou ve Francii. International BBA je mezinárodní bakalářský program KEDGE, který nabízí studentům minimálně 2 roky strávené v zahraničí a 1 rok odborné praxe.

V letech 2022-2023 zařadil časopis Financial Times KEDGE na 39. místo v žebříčku nejlepších evropských obchodních škol a na 7. místo v žebříčku 10 nejlepších francouzských obchodních škol.

KEDGE je jednou z 1% byznys škol na světě, které jsou držitelem prestižní akreditace Triple Crown (AMBA, EQUIS a AACSB).