Program Master in International Management/ CEMS

Jan Rožek

Jan Rožek

Generální ředitel CZ/SK
Electrolux

Již při studiu se Honza začal pracovně profilovat v oblasti marketingu a obchodu. Své první zkušenosti získával v luxusní divizi společnosti L´Oréal. Od roku 2016 byl zodpovědný za chod lokálních poboček CZ/SK/HU ve společnosti Sirowa Group, která na jednotlivých trzích zastupuje a distribuuje široké portfolio značek z kosmetické a farmaceutické oblasti. Od září 2022 se Honza stal generálním ředitelem CZ/SK společnosti Electrolux. Ve volném čase se věnuje nejen rodině, ale je také vášnivým sportovcem. V letech 2018 a 2020 se stal amatérským národním šampionem v triatlonu na dlouhé tratě, v roce 2022 se poté účastnil mistrovství světa na Hawaii (známý jako Ironman).

Absolvent FPH 2011

Petra Chocholová

Petra Chocholová

výkonná ředitelka
Hullabaloo

Po ukončení studií prošla Petra evropským graduate programem skupiny Telefónica. Díky plánovaným rotacím se jí naskytla příležitost nasbírat zkušenosti z marketingu, obchodu a strategie v pobočkách v ČR i UK, které poté využila na pozicích projektového manažera v různých společnostech. Na začátku roku 2019 nastoupila jako COO v reklamní agentuře Hullabaloo, kde po 6 měsících převzala pozici výkonné ředitelky.

Absolventka FPH 2012

Karolína Šustrová

Karolína Šustrová

Head of Operations
Unibail-Rodamco-Westfield

Svou kariérní cestu u světového lídra na trhu komerčních nemovitostí začínala Karolina hned po promoci v ročním graduate programu pro absolventy. Poté nastoupila jako ředitelka Centra Černý Most v Praze. Po letech sbírání zkušeností i na dalších pracovních pozicích se na jaře 2019 stala provozní ředitelkou společnosti pro ČR a SR. Kromě provozu a finanční strategie portfolia obchodních center je Karolina zodpovědná i za oblast společenské zodpovědnosti a rozvoj inovací v rámci regionu.

Absolventka FPH 2012

Filip Fingl

Filip Fingl

Managing Partner & CEO
IPL Ventures

Filip strávil během studia několik měsíců v Malajsii ve společnosti Rocket Internet. Po dokončení VŠ nastoupil jako konzultant do Boston Consulting Group, kde strávil tři roky na projektech v ČR i zahraničí. Následně byl investičním manažerem skupiny Rockaway a v Mall Group působil jako ředitel pro strategii. Od roku 2018 byl čtyři roky výkonným ředitelem a jednatelem společnosti Dáme jídlo. Nyní pracuje na novém projektu, který se bude zaměřovat na pomoc vědeckým projektům do světa

Absolvent FPH 2014

Andrea Hurychová

Andrea Hurychová

zakladatelka a ředitelka
WeDigital Prague

Andrea nastartovala svou kariéru coby stážistka v pražské pobočce Google. Získané zkušenosti z oblasti digitálního marketingu zúročila na pozici výkonné ředitelky festivalu Utubering – jedné z největších událostí generace Z zaměřené na influencer marketing. Je zakladatelka a výkonná ředitelka agentury WeDigital, která se soustředí na digitální strategie a influencer marketing a spolupracuje například se značkami jako je Asahi, Abbott, L´Oréal, Google, Mattoni a dalšími.

Absolventka FPH 2014

Daria Hvížďalová

Daria Hvížďalová

členka představenstva, ex-CEO
42 Prague
a spoluzakladatelka JHV Solutions, Mainware

Daria je specialistkou na inovativní technologie a automatizaci procesu. Několik let působila ve firmě GoodAI a poté v rámci rodinného strojírenského holdingu JHV založila poradenskou firmu JHV Solutions a technologický spin-off Mainware. Obě jmenované společnosti poskytují průmyslu přehled o tom, jak automatizovat výrobní procesy rychleji, levněji a efektivněji s využitím nejmodernějších technologií – umělé inteligence a rozšířené reality. Aktuálně se věnuje projektu 42 Prague, bezplatné škole pro vývojáře s unikátním výukovým programem. Má za sebou přednášku pro TEDxYouth@Prague  či roli místní předsedkyně multikonference Human-Level AI. Daria je také lektorkou kurzu na European School of Business & Management. Českým Forbesem byla v roce 2023 zařazena do žebříčku 30 pod 30. Pro Forbes také příležitostně píše sloupky o rodičovství a propojení s datovou vědou.

foto: Anna Kovačič pro Forbes

absolventka FPH 2017

Jan Moravčík

Jan Moravčík

spolumajitel, CEO
Gentleman Store

Honza je jednou ze dvou hlavních tváří Gentleman Store, obchodu s pánskou módou a kosmetikou. Podnikání spolu se obchodním partnerem Pavlem budoval už během studií. V roce 2014 začínali společně se třemi krabicemi v koutě pokoje. Dnes již mají i kamenný obchod v Praze a on-line jsou i na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Portfolio produktů se i nadále rozrůstá a dnes již nabízejí pražským gentlemanům péči i ve vlastním holičství.

Absolvent FPH 2018

Kate Zhuzha

Kate Zhuzha

zakladatelka NGO
Union of Help to Kherson
a Project Manager, Risk Prevention, Meta

Po zakončení magisterského studia Kate nastoupila do oddělení Global Operations ve společnosti Meta. Vedle svých současných pracovních aktivit v oblasti Risk Prevention založila nevládní organizaci Union of Help to Kherson, která v její rodné Chersonské oblasti umožnila aktivity humanitární pomoci v podobě potravin, léků, evakuační podpory a služeb v oblasti duševního zdraví. Tato činnost ji v roce 2022 přinesla prestižní ocenění CEMS Junior Alumni of the Year.

Absolventka FPH 2019