Pracovní nabídky a akce partnerů


Procter & Gamble - Future Finance Leaders Program

Procter & Gamble – Future Finance Leaders Program

Future Finance Leader Program je traineeship program v oddělení financí a účetnictví na 6-12 měsíců, kdy budete mít možnost pracovat na projektech s reálným dopadem na směřování organizace a její byznys. Předchozí zkušenosti nejsou nutné.

Pro studenty posledního ročníku (Bc./ Ing.) nebo čerstvé absolventy (do 12 měsíců od absolutoria) s možností pracovat 6-12 měsíců minimálně 32 hodin týdně (občasná možnost práce z domova). Profesionální komunikace v angličtině.

Uveřejněno 14.8. 2023


Procter & Gamble - Future Key Account Manager

Procter & Gamble – Future Key Account Manager

Sales Traineeship je intenzivní příprava na manažerskou pozici v business managementu. Získáte příležitost připojit se k P&G na 9-12 měsíců s tím, že po úspěšném dokončení programu vám může být nabídnuta pozice Key Account Managera na plný úvazek.

Pro studenty posledního ročníku (Bc./ Ing.) nebo čerstvé absolventy (do 12 měsíců od absolutoria) s možností pracovat 9-12 měsíců minimálně 24 hodin týdně. Řidičský průkaz (aktivní řidič). Profesionální komunikace v češtině i angličtině.

Uveřejněno 14.8. 2023


Procter & Gamble - Sales Operation Senior Specialist

Procter & Gamble – Sales Operation Senior Specialist

Do našeho energického a dynamického týmu v Praze hledáme zaměstnance na plný úvazek, kterého baví práce v multifunkčním týmu, má dobré dovednosti v oblasti projektového řízení a rád inovuje instore prostředí. Tato pozice poskytuje příležitost získat jedinečné znalosti o nakupujících a proměnit je v instore řešení, která vytvářejí poptávku po produktech P&G.

Nutná technická znalost MS Office (včetně Excelu na středně pokročilé úrovni) a výborná znalost angličtiny (čeština nebo slovenština výhodou)

Uveřejněno 29.6. 2023


Procter & Gamble - Supply Chain Traineeship

Procter & Gamble – Supply Chain Traineeship

Supply Chain Traineeship je intenzivní přípravou na pozici v business managementu. Je to příležitost připojit se na 12 měsíců k jedné z nejlepších organizací dodavatelského řetězce s možností získat po úspěšném absolvování programu stálou manažerskou pozici v oddělení Supply Chain. Žádné předchozí zkušenosti nejsou vyžadovány.

Traineeship na 12 měsíců, plný úvazek, flexibilní pracovní doba s občasnou možností práce z domova.

Pro studenty posledního ročníku (Bc./ Ing.) nebo čerstvé absolventy (do 12 měsíců od absolutoria) se zájmem o strategické logistické operace. Plynulá čeština a angličtina. Výborná znalost MS Office (speciálně MS Excel).

Uveřejněno 29.6. 2023

 


Plzeňský Prazdroj - Stáže pro studenty jako brigády při studiu

Plzeňský Prazdroj – Stáže pro studenty jako brigády při studiu

Zažít nezapomenutelný rok v největším českém pivovaru? To chceš! Nejen, že budete mít na starosti svůj projekt, který může společnost posunout dál, ale navíc získáte cenné zkušenosti, které jen tak nezapomenete! Na konci svůj projekt odprezentujete nejvyššímu vedení Plzeňského Prazdroje a po úspěšném ukončení stáže se můžete těšit i na finanční bonus.

STÁŽISTA/TKA v týmu INOVACÍ 

Vaším úkolem bude analyzovat stávající spotřebitelské trendy (včetně rozhovorů se skutečnými spotřebiteli) a aplikovat je na naše značky. Zaměříte se zejména na inovace produktu blízké konzumaci nápojů při gaming aktivitách, budete hledat trendy, ovlivňovat příchutě a stanete se součástí komplexního vývoje nových produktů.

STÁŽISTA/TKA pro Finance ve výrobě

Vaším úkolem bude optimalizovat řízení fixních nákladů v rámci úseku výroby (pivovary Plzeň, Velké Popovice, Nošovice a Šariš), včetně sjednocení přístupu k rozpočtování. Po boku budete mít zkušené kolegy z týmu Finančních business partnerů, proto se nemusíte bát, že nebudete vědět kudy kam.

STÁŽISTA/TKA v týmu Finančních byznys partnerů Prazdroje

Vaším úkolem bude pracovat na projektu zlepšujícím strategické rozhodování našich manažerů. Budete mít možnost nejen zdokonalit naše reportovací nástroje, ale také spolupracovat s našimi obchodními manažery, což vám umožní pochopit vazby mezi financemi a obchodem.

 

Plzeňský Prazdroj hledá kolegy i do dalších týmů, podívejte se na jejich Kariérní stránky zde.

Uveřejněno 27.6. 2023


Plzeňský Prazdroj - Trainee pro finance

Plzeňský Prazdroj – Trainee pro finance

Jste absolvent/ka VŠ a chceš zjistit, jaké možnosti nabízí reálná praxe? V průběhu 24 měsíců se stanete plnohodnotným/nou členem/členkou týmu a poznáte fungování financí. Od (v FMCG specifického) finančního byznys partneringu, přes revenue management, daně, účetnictví a reporting, kredit, pohledávky a další!

Trainee program je vhodný pro čerstvé absolventy nebo ty, co budou končit VŠ (podmínkou je úspěšně ukončený navazující magisterský program nebo alespoň bakalářský program v daném roce, tj. nejpozději do září 2023). Dobrou znalost angličtiny (schopnost prezentovat své nápady a projekty zahraničnímu vedení, ale i kolegům v týmech).

Uveřejněno 27.6. 2023


Coca-Cola HBC - International Leadership Trainee Program

Coca-Cola HBC – International Leadership Trainee Program

Program International Leadership Trainee je sestaven tak, aby urychlil vaši mezinárodní kariéru v oblasti obchodu a připravil vás na to, abyste se stali lídry budoucnosti. Dostanete příležitost řídit budoucnost společnosti Coca-Cola HBC a pracovat společně s našimi vedoucími pracovníky. Jedná se o program na 18 až 24 měsíců, který vám umožní rychle se vypracovat na vedoucího obchodního pracovníka.

Zahájení programu je 1. října 2023.

Uveřejněno 10.5. 2023


PKF APOGEO - Social Media Specialist

PKF APOGEO – Social Media Specialist

Marketingové oddělení má na starost pořádání klientských eventů, brand společnosti, správu sociálních sítí, celkovou prezentaci firmy, a hlavně vymýšlení a realizaci dalších marketingových aktivit.

Částečný úvazek či DPP (docházka 100 až 120hodin měsíčně – dle dohody).

Aktivní využívání sociálních sítí (vlastních) zkušenost se správou firemních účtů výhodou.

Uveřejněno 14. 3. 2023

 


PKF APOGEO - Junior konzultant oceňování podniků

PKF APOGEO – Junior konzultant oceňování podniků

Oborníci z oblasti oceňování dělají všechno pro to, aby klientům byly jejich znalecké posudky oporou pro klíčová rozhodnutí a předpokladem pro úspěch ve sporných situacích. Pomáhají najít společnou cestu mezi prodávajícím a kupujícím nebo urychlí přístup ke klientovým prostředkům při čerpání úvěru.

Práce na plný či zkrácený úvazek, flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova.

Specializace oceňování podniku při VŠE či 4 semestrální kurz Oceňování podniku na IOM.

Uveřejněno 14. 3. 2023


PKF APOGEO - Junior konzultant/ka v Auditu

PKF APOGEO – Junior konzultant/ka v Auditu

Oborníci z oblasti auditu dělají všechno pro to, aby klientům podávali srozumitelné a precizně zpracované zprávy o finančním stavu jejich společnosti, a to jak v národním, tak mezinárodním prostředí. Audit je klíčovou součástí fungování jejich businessu, a proto jsou tito odborníci nejen zpracovatelé dat, ale hlavně lidé, na které se klient může obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Práce na plný úvazek.

Zkušenosti v oblasti účetnictví a auditu výhodnou, nikoliv podmínkou. Znalost účetnictví, základní orientace v daňových zákonech a v obchodním právu. Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint). Angličtina na úrovni B2

Uveřejněno 14. 3. 2023


Big Step: Budoucnost technologií 29.-30.11. 2023

Big Step: Budoucnost technologií 29.-30.11. 2023

Chcete zažít vzrušující dobrodružství ve světě moderních technologií? Zajímá vás využití umělé inteligence, ale nevíte, jak začít? Přidejte se k nám na Big Step! Big Step není jen další nudný projekt. Je to váš vstupní lístek do světa technologické transformace, a zároveň možnost nakouknout do firemní kultury velkých společností!  Tentokrát vás během dvou nabitých dnů plných workshopů a zajímavých speakerů přivítají Nestlé, T-Mobile, Vodafone a Zentiva. Akce je určena jak pro bakalářské, tak pro magisterské studenty.

Tak neváhejte a přidejte se k nám! Stačí vyplnit krátký formulář zde: https://forms.office.com/e/KkGRz5AEzG

Deadline přihlášek:  15.11.2023

Uveřejněno 20.9. 2023