Pracovní nabídky a akce partnerů


Nestlé - Trade Marketing Trainee - Purina

Nestlé – Trade Marketing Trainee – Purina

Zajímá vás, jak funguje trade marketing v největší potravinářské firmě světa? Pokud ano, přidejte se do Nestlé týmu a vyzkoušejte si marketingovou podporu a rozvoj prodejních kanálů pro oddělení Nestlé PURINA.

Úvazek – 75 hodin měsíčně, DPČ.
Cílová skupina – bakalářští i magisterští studenti, se zájmem o roční stáž či dlouhodobější spolupráci, čeština/slovenština nutností, angličtina plynulá.

Uveřejněno 27. 3. 2023


Nestlé - Sales Trainee

Nestlé – Sales Trainee

Zajímáte se o sales a chtěli byste se podívat na to, jak funguje v největší potravinářské firmě světa? Máte analytické myšlení, nebojíte se dat a skvěle zvládáte práci v MS Excelu? Právě vás pak možná hledá Nestlé do svého týmu.

Úvazek – 75 hodin měsíčně, DPČ.
Cílová skupina – bakalářští i magisterští studenti, se zájmem o roční stáž či dlouhodobější spolupráci, čeština/slovenština nutností, angličtina výhodou.

Uveřejněno 27. 3. 2023


Nestlé - Digital Trainee

Nestlé – Digital Trainee

Chcete získat pracovní zkušenosti a odstartovat svou kariéru v oblasti vývoje webových stránek a digitálním marketingu? Jste proaktivní a baví vás práce s moderními webovými technologiemi? Neváhejte a přijďte pracovat do Nestlé!

Odborná stáž formou dohody o pracovní činnosti v délce jednoho roku s možností následného prodloužení. Flexibilní pracovní doba (75 h měsíčně rozložených dle vašich potřeb) a možnost home office.

Pro studenty VŠ (podmínkou) se zájmem o digitální svět a chutí se učit. S angličtinou alespoň na úrovni B2. Ideálně alespoň základní přehled ve webových technologiích (základy HTML, CSS, DNS, aj.). Uvítají základní zkušenosti s Google Analytics a CMS.

Uveřejněno 14. 3. 2023

 


Nestlé - Sales Trainee CPW

Nestlé – Sales Trainee CPW

Rádi byste odstartovali svoji kariéru v Salesu u největšího výrobce potravin a nápojů na světě? Společnost Nestlé hledá kandidáty na pozici Sales Trainee CPW (Cereal Partners Worldwide), kteří budou úzce spolupracovat s Key Account Managery.

Pro studenty VŠ, kteří mohou odpracovat 75 hodin měsíčně, rádi pracují s čísly a mají analytické myšlení. Pokročilá angličtina. Dobrá znalost MS Office, hlavně MS Excel a PowerPoint.

Uveřejněno 14. 3. 2023


PKF APOGEO - Social Media Specialist

PKF APOGEO – Social Media Specialist

Marketingové oddělení má na starost pořádání klientských eventů, brand společnosti, správu sociálních sítí, celkovou prezentaci firmy, a hlavně vymýšlení a realizaci dalších marketingových aktivit.

Částečný úvazek či DPP (docházka 100 až 120hodin měsíčně – dle dohody).

Aktivní využívání sociálních sítí (vlastních) zkušenost se správou firemních účtů výhodou.

Uveřejněno 14. 3. 2023

 


PKF APOGEO - Junior konzultant oceňování podniků

PKF APOGEO – Junior konzultant oceňování podniků

Oborníci z oblasti oceňování dělají všechno pro to, aby klientům byly jejich znalecké posudky oporou pro klíčová rozhodnutí a předpokladem pro úspěch ve sporných situacích. Pomáhají najít společnou cestu mezi prodávajícím a kupujícím nebo urychlí přístup ke klientovým prostředkům při čerpání úvěru.

Práce na plný či zkrácený úvazek, flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova.

Specializace oceňování podniku při VŠE či 4 semestrální kurz Oceňování podniku na IOM.

Uveřejněno 14. 3. 2023


PKF APOGEO - Junior konzultant/ka v Auditu

PKF APOGEO – Junior konzultant/ka v Auditu

Oborníci z oblasti auditu dělají všechno pro to, aby klientům podávali srozumitelné a precizně zpracované zprávy o finančním stavu jejich společnosti, a to jak v národním, tak mezinárodním prostředí. Audit je klíčovou součástí fungování jejich businessu, a proto jsou tito odborníci nejen zpracovatelé dat, ale hlavně lidé, na které se klient může obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Práce na plný úvazek.

Zkušenosti v oblasti účetnictví a auditu výhodnou, nikoliv podmínkou. Znalost účetnictví, základní orientace v daňových zákonech a v obchodním právu. Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint). Angličtina na úrovni B2

Uveřejněno 14. 3. 2023


Procter & Gamble - Sales Traineeship

Procter & Gamble – Sales Traineeship

Sales Traineeship je intenzivní příprava na manažerskou pozici v business managementu. Získáte příležitost připojit se k P&G na 9-12 měsíců s tím, že po úspěšném dokončení programu vám může být nabídnuta pozice Key Account Managera na plný úvazek.

Pro studenty posledního ročníku (Bc./ Ing.) nebo čerstvé absolventy (do 12 měsíců od absolutoria) s možností pracovat 9-12 měsíců minimálně 24 hodin týdně. Řidičský průkaz (aktivní řidič). Profesionální komunikace v češtině i angličtině.

Uveřejněno 14. 3. 2023


Procter & Gamble - Supply Chain Traineeship

Procter & Gamble – Supply Chain Traineeship

Supply Chain Traineeship je intenzivní přípravou na pozici v business managementu. Je to příležitost připojit se na 12 měsíců k jedné z nejlepších organizací dodavatelského řetězce s možností získat po úspěšném absolvování programu stálou manažerskou pozici v oddělení Supply Chain. Žádné předchozí zkušenosti nejsou vyžadovány.

Traineeship na 12 měsíců, plný úvazek, flexibilní pracovní doba s občasnou možností práce z domova.

Pro studenty posledního ročníku (Bc./ Ing.) nebo čerstvé absolventy (do 12 měsíců od absolutoria) se zájmem o strategické logistické operace. Plynulá čeština a angličtina. Výborná znalost MS Office (speciálně MS Excel).

Uveřejněno 14. 3. 2023

 


Procter & Gamble - E-Marketing Traineeship

Procter & Gamble – E-Marketing Traineeship

E-Commerce Marketing Traineeship je intenzivní příprava na pozici v business & marketing managementu. Získáte příležitost připojit se k P&G na 9-12 měsíců s tím, že po úspěšném dokončení programu vám může být nabídnuta pozice eMarketingového manažera na plný úvazek.

Pro studenty posledního ročníku (Bc./ Ing.) nebo čerstvé absolventy (do 12 měsíců od absolutoria) s možností pracovat 9-12 měsíců minimálně 24 hodin týdně (občasná možnost práce z domova). Řidičský průkaz (aktivní řidič). Profesionální komunikace v češtině i angličtině. Zkušenosti z mediální či marketingové agentury nebo od prodejce (digital media marketing).

Uveřejněno 14. 3. 2023

 


Procter & Gamble - Brand Management Traineeship

Procter & Gamble – Brand Management Traineeship

Brand Management Traineeship je intenzivní příprava na roli v business & marketing managementu, která vám poskytuje příležitost připojit se k P&G na 6-12 měsíců se záměrem nabídnout vám manažerskou pozici v marketingu na plný úvazek po úspěšném dokončení programu.

Pro studenty posledního ročníku (Bc./ Ing.) nebo čerstvé absolventy (do 12 měsíců od absolutoria) s možností pracovat 9-12 měsíců minimálně 32 hodin týdně (občasná možnost práce z domova). Profesionální komunikace v češtině i angličtině. Zkušenosti z marketingu (např. internship nebo ve studentské organizaci) nebo má o tuto oblast vážný zájem.

Uveřejněno 14. 3. 2023

 


Procter & Gamble - Future Finance Leaders Program

Procter & Gamble – Future Finance Leaders Program

Future Finance Leader Program je traineeship program v oddělení financí a účetnictví na 6-12 měsíců, kdy budete mít možnost pracovat na projektech s reálným dopadem na směřování organizace a její byznys. Předchozí zkušenosti nejsou nutné.

Pro studenty posledního ročníku (Bc./ Ing.) nebo čerstvé absolventy (do 12 měsíců od absolutoria) s možností pracovat 6-12 měsíců minimálně 32 hodin týdně (občasná možnost práce z domova). Profesionální komunikace v angličtině.

Uveřejněno 14. 3. 2023


Procter & Gamble - Studentský ambasadorský program

Procter & Gamble – Studentský ambasadorský program

P&G hledá nové ambasadory! Jde o skupinu studentů z mezinárodních studentských spolků a nejrůznějších studijních programů VŠE, kteří se ostatním studentům snaží přiblížit kariérní možnosti ve společnosti P&G.

Pro studenty ve 2., 3., nebo 4. ročníku studia, ideálně členy studentské organizace / spolku s pokročilou znalostí angličtiny, leadershipu a dovednostmi v oblasti spolupráce.

Přihlásit se můžete do 27. března.

Uveřejněno 14. 3. 2023


V současnosti nejsou naplánovány žádné akce firemních partnerů

V současnosti nejsou naplánovány žádné akce firemních partnerů