Seznamovací kurz

I letos máte možnost poznat své spolužáky ještě před zahájením akademického roku na Seznamovacím kurzu pro první ročníky! Ať už nastupujete na program Podniková ekonomika a management nebo Arts management, tento běh je určen právě vám. Seznamovák se uskuteční v září 2022 v Areálu Tesla nedaleko Sečské přehrady.

Nejen, že budete mít možnost poznat se se svými budoucími spolužáky, ale získáte také spoustu užitečných rad a tipů od starších spolužáků, setkáte se s vedením fakulty a zjistíte, jaké všemožné studijní i volnočasové aktivity vám FPH nabízí. Program Seznamováku pro vás připravili starší studenti, kteří by vám touto cestou chtěli pomoci s prvními krůčky u nás na fakultě a informovat vás například o zajímavých předmětech, studentských spolcích nebo možnosti studia v zahraničí. O zábavu bude dobře postaráno od rána do večera a to nejen různorodými seznamovacími hrami, vědomostními kvízy a sportovními aktivitami.

Dovolujeme si vás upozornit, že pouze tento seznamovací kurz je jediným oficiálním kurzem organizovaným Fakultou podnikohospodářskou a Rozvojovým a poradenským centrem VŠE, kde se o studiu na naší fakultě dozvíte nejvíce. Letáky k seznamovacím kurzům, které jste pravděpodobně obdrželi před naší školou, nejsou oficiální. Stejně jako webové stránky a facebookové profily, za které není škola zodpovědná.

Více informací o seznamovacím kurzu FPH najdete zde.

 

Mohlo by Vás zajímat

Úvod do studia
Studijní plány