Seznamovací kurz

I letos máte možnost poznat své spolužáky ještě před zahájením akademického roku na Seznamovacím kurzu pro první ročníky! Ať už nastupujete na program Podniková ekonomika a management nebo Arts management, tento běh je určen právě vám. Seznamovák se uskuteční 8. – 10. září 2023 v Areálu Tesla nedaleko Sečské přehrady.

V letošním roce je možné se přihlásit přímo na seznamovák vašeho studijního programu. Máte tak jistotu, že se seznámíte s těmi nejbližšími spolužáky. Celý program budete trávit spolu a na večerní párty se potkáte i se studenty ostatních programů  fakulty, které budou mít ve stejném areálu svůj seznamovák.

  • Více informací o seznamovacím kurzu programu Podniková ekonomika a management zjistíte zde.
  • Více informací o seznamovacím kurzu programu Arts management zjistíte zde.

Nejen, že budete mít možnost poznat se se svými budoucími spolužáky, ale získáte také spoustu užitečných rad a tipů od starších spolužáků, setkáte se s vedením fakulty a zjistíte, jaké všemožné studijní i volnočasové aktivity vám FPH nabízí. Program Seznamováku pro vás připravili starší studenti, kteří by vám touto cestou chtěli pomoci s prvními krůčky u nás na fakultě a informovat vás například o zajímavých předmětech, studentských spolcích nebo možnosti studia v zahraničí. O zábavu bude dobře postaráno od rána do večera a to nejen různorodými seznamovacími hrami, vědomostními kvízy a sportovními aktivitami.

Více informací o seznamovacích kurzech FPH najdete zde.

 

 

Dovolujeme si vás upozornit, že pouze tento seznamovací kurz je jediným oficiálním kurzem organizovaným Fakultou podnikohospodářskou a Rozvojovým a poradenským centrem VŠE, kde se o studiu na naší fakultě dozvíte nejvíce. Letáky k seznamovacím kurzům, které jste pravděpodobně obdrželi před naší školou, nejsou oficiální. Stejně jako webové stránky a facebookové profily, za které není škola zodpovědná.

Mohlo by Vás zajímat

Úvod do studia