Proč studovat na FPH

  1. Vybrat si můžeš z 12 programů zaměřených na podnikovou ekonomii a management. Studijní programy jsou v českém i anglickém jazyce dle stupně studia. A máme na výběr 14 fakultních vedlejších specializací.

  2. Máme jako jediná fakulta v ČR akreditaci Triple Crown. Akreditace Triple Crown je kombinace tří prestižních mezinárodních akreditací: AACSB, EQUIS a AMBADíky tomu se řadí mezi 1 % nejlepších byznys škol světa.

  3. Spolupracujme s více než 100 firemními partnery a kulturními institucemi jako je BD Advisory, Unilever, APOGEO, Plzeňský Prazdroj, Škoda Auto a mnoho dalších.

Spolupráce s praxí

Spolupráce s praxí

Máme více jak 100 firemních partnerů a díky tomu můžeš pracovat na reálných projektech a prezentovat přímo ve firmách, účastnit se mnoha soutěží nebo se dostat jako první k nabídce různých stáží. Na některých předmětech se také setkáš s úspěšnými lidmi z praxe, kteří dané problematice rozumí víc než kdokoliv jiný.

Uplatnění absolventů

Uplatnění absolventů

Naši absolventi nemají problém uplatnit se na trhu práce, protože jsou pro něj výborně připraveni jak po stránce teoretické, tak po té praktické. Podívej se, kdo patří mezi naše úspěšné absolventy Managementu a Arts managementu, třeba se v budoucnu zařadíš mezi ně.

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

VŠE spolupracuje s více než 250 vysokými školami po celém světě  a nabízí tak svým studentům téměř 900 míst na zahraničních partnerských školách pro semestrální výměnné pobyty. Na bakaláři i inženýrovi můžeš navíc vyjet na odbornou praxi do zahraničí. V rámci navazujícího magisterského studia potom můžeš na FPH studovat Double Degree program.

Výběrové programy

Výběrové programy

Fakulta podnikohospodářská nabízí i mezinárodně uznávané programy MBAHonors Academia a CEMS.

Jsme komunita

Jsme komunita

Pomáháme studentům seznámit se mezi sebou a navázat přátelství na celý život. Podle toho, co tě baví, se můžeš zapojit do studentských spolků, jako například Klub mladých logistiků či HR klub. Pobavit se můžeš na studentských akcích, jako je Rektorský sportovní den, Ples VŠE a dalších, co pořádá nejen VŠE, ale právě zmíněné spolky. V rámci absolventských komunit nezapomínáme ani na naše absolventy.

Moderní prostory v centru Prahy

Moderní prostory v centru Prahy

Praha je jedno z nejkrásnějších měst na světě. Škola má jeden areál na Jižním Městě a druhý na Žižkově. Oba jsou od centra co by kamenem dohodil. Prostory budovy naší fakulty jsou nové, moderní a velice reprezentativní.

Mohlo by Vás zajímat

Studijní programy
Přijímací zkoušky