Proč studovat magisterské u nás?

  1. Nabízíme 5 magisterské programy zaměřené na management v českém i anglickém jazyce a výběrové programy CEMS, Honors Academia a MBA.

  2. Máme na výběr 14 fakultních vedlejších specializací, kde spolupracujeme s našimi firemními partnery, kterých je více než 100.

  3. Získali jsme jako jediná fakulta v ČR mezinárodně uznávanou akreditaci EQUIS a patříme mezi 1 % nejlepších byznys škol na světě.

Podat přihlášku

Přihlášky lze podávat do 30. dubna (CEMS first intake do 28. února, second intake do 30. dubna)

Spolupráce s praxí

Spolupráce s praxí

Máme více jak 100 firemních partnerů a díky tomu můžeš pracovat na reálných projektech a prezentovat přímo ve firmách, účastnit se mnoha soutěží nebo se dostat jako první k nabídce různých stáží. Na některých předmětech se také setkáš s úspěšnými lidmi z praxe, kteří dané problematice rozumí víc než kdokoliv jiný.

Uplatnění absolventů

Naši absolventi nemají problém uplatnit se na trhu práce, protože jsou pro něj výborně připraveni jak po stránce teoretické, tak po té praktické. Podívej se, kdo patří mezi naše úspěšné absolventy Managementu a Arts managementu, třeba se v budoucnu zařadíš mezi ně.

Studium v zahraničí

VŠE spolupracuje s více než 250 vysokými školami po celém světě  a nabízí tak svým studentům téměř 900 míst na zahraničních partnerských školách pro semestrální výměnné pobyty. Také můžeš studovat Double Degree výměnný studijní program nebo vyrazit na odbornou praxi do zahraničí.

Reálné firemní projekty a profesionální soutěže

Reálné firemní projekty a profesionální soutěže

Na magisterském stupni studia mají studenti možnost pracovat na reálných případových studiích a projektech firem, které pak hledají mezi absolventy své zaměstnance. Masters of Marketing nebo P&G CEO Challenge jsou jen příklady soutěží s mezinárodní účastí, jichž se naši studenti často účastní, což podporuje jejich profesní růst.

Výběrové programy

Výběrové programy

Fakulta podnikohospodářská nabízí i mezinárodně uznávané programy MBA, Honors Academia a CEMS.

Moderní zázemí

Moderní zázemí

Studenti naší fakulty mohou využívat nové, moderní a reprezentativní prostory školy. Ty korespondují s kvalitami vzdělání, které u nás získají.

Mohlo by Vás zajímat

Magisterské studijní programy
Přijímací zkoušky