Proč studovat magisterské u nás?

  1. Nabízíme 4 magisterské programy zaměřené na management v českém i anglickém jazyce a výběrové programy CEMS, Honors Academia a MBA.

  2. Máme na výběr 12 fakultních vedlejších specializací, kde spolupracujeme s našimi firemními partnery, kterých je více než 100.

  3. Získali jsme jako jediná fakulta v ČR mezinárodně uznávanou akreditaci EQUIS a patříme mezi 1 % nejlepších byznys škol na světě.

Podat přihlášku

 

Moderní zázemí

Moderní zázemí

Studenti naší fakulty mohou využívat nové, moderní a reprezentativní prostory školy. Ty korespondují s kvalitami vzdělání, které u nás získají.

Externisté z firem

Externisté z firem

Na spoustě předmětů se podílejí externisté a odborníci z firem, kteří zde přednáší, vedou projekty a předávají tak své zkušenosti z praxe.

Uplatnění absolventů

Uplatnění absolventů

Zaměstnavatelé oceňují teoretické znalosti ale hlavně praktické zkušenosti našich absolventů. Ti se rychle a úspěšně uplatňují na trhu práce.

Reálné firemní projekty

Reálné firemní projekty

Na magisterském stupni studia mají studenti možnost pracovat na reálných případových studiích a projektech firem, které pak hledají mezi absolventy své zaměstnance.

Profesionální soutěže

Profesionální soutěže

Masters of marketing nebo P&G CEO Challenge jsou jen příklady soutěží s mezinárodní účastí, jichž se naši studenti často účastní, což podporuje jejich profesní růst.

Výběrové programy

Výběrové programy

Kromě 4 magisterských programů prezenčního studia nabízí podnikohospodářská fakulta i mezinárodně uznávané programy MBA, Honors Academia a CEMS.

Mohlo by Vás zajímat

Magisterské studijní programy
Přijímací zkoušky