Den otevřených dveří

  1. KDY? 31. ledna 2020, 10:00 (přednáška pro zájemce o bakalářské studium), 11:30 (přednáška pro zájemce o magisterské studium)

  2. KDE? Vencovského aula, Vysoká škola ekonomická, areál Žižkov

  3. KDE JE AREÁL VŠE? nám. Winstona Churchilla  4, 130 67 Praha 3 – Žižkov

  4. CO TI VŠECHNO PŘEDSTAVÍME? Bakalářské a magisterské studijní programy, možnosti studia v zahraničí, podmínky přijímacího řízení, firemními partnery fakulty, vedení fakulty, vzorový studijní plán, kreditový systém a jak si vytvořit rozvrh.

  5. KDO BUDE ODPOVÍDAT NA DOTAZY? Studijní referentky, ale i studenti naší fakulty, takže ti poví i o životě na kolejích, zkušenostech se studiem v zahraničí, nebo o tom, které předměty je nejvíc bavily.

  6. BUDE I PROHLÍDKA ŠKOLY? Ano, ukážeme veškerá zákoutí, kam se chodí studenti zašít před přednáškou nebo zkouškou, na oběd (nejen do menzy), nebo místa odkud uvidíš z VŠE Pražský hrad.

  7. KDE NAJDU VÍCE INFORMACÍ? Na webu myfph.cz, nebo piš na Facebook, e-mail prfph@vse.cz či studijní referentce Haně Dudové (dudova@vse.cz), která ví vše o dokumentech a přihláškách ke studiu.

  8. A PŘIHLÁŠKY KE STUDIU? Máš již dost informací k podání přihlášky? Podat ji můžeš do 30. 4. 2020. Koukni na Jak na přihlášku.

  9. TĚŠÍŠ SE? My ano. Tak na viděnou na Dni otevřených dveří!

Záznam z přednášky Dne otevřených dveří FPH 2019 (část 1/2)


Záznam z přednášky Dne otevřených dveří FPH 2019 (část 2/2)


 

 

Mohlo by Vás zajímat

Přijímací zkoušky
Vzorové testy