Proč studovat Bc. u nás?

  1. Nabízíme 3 bakalářské programy prezenčního studia, dva z nich zaměřené na podnikovou ekonomiku a management v českém i anglickém jazyce a dále program Arts management.

  2. Máme více než 100 firemních partnerů, mezi nimiž jsou společnosti jako BD Advisory, Unilever, APOGEO, Plzeňský Prazdroj, Škoda Auto a mnoho dalších.

  3. Jako jediná fakulta v ČR jsme získali prestižní akreditaci EQUIS. Patříme tedy do 1 % nejlepších byznys škol na světě.

Podat přihlášku

 

Centrum Prahy

Centrum Prahy

Praha je jedno z nejkrásnějších měst na světě. Škola má jeden areál na Jižním Městě a druhý na Žižkově. Oba jsou ale od centra co by kamenem dohodil.

Moderní prostory

Moderní prostory

Prostory budovy naší fakulty jsou nové, moderní a velice reprezentativní. Podtrhují tak kvalitu, prestiž a profesionalitu výuky na FPH.

Jsme komunita

Jsme komunita

Podnikohospodářská fakulta má spoustu projektů pomáhajících studentům seznámit se mezi sebou a vytvořit tak komunitu a navázat přátelství na celý život.

Uplatnění absolventů

Uplatnění absolventů

Naši absolventi nemají problém uplatnit se na trhu práce, protože jsou pro něj výborně připraveni jak po stránce teoretické, tak po té praktické.

Týmové projekty

Týmové projekty

Již na bakalářském stupni studia budeš mít možnost pracovat na týmových projektech a reálných případových studiích, často zadaných našimi firemními partnery.

Externisté z firem

Externisté z firem

FPH spolupracuje na některých vyučovaných předmětech s externisty z firem, tedy s úspěšnými lidmi z praxe, kteří dané problematice rozumí víc než kdokoliv jiný.

 

Mohlo by Vás zajímat

Den otevřených dveří
Přijímací zkoušky
Virtuální prohlídka