Proč studovat Bc. u nás?

  1. Nabízíme 3 bakalářské programy prezenčního studia, dva z nich zaměřené na podnikovou ekonomiku a management v českém i anglickém jazyce a dále program Arts management.

  2. Máme více než 100 firemních partnerů, mezi nimiž jsou společnosti jako BD Advisory, Unilever, APOGEO, Plzeňský Prazdroj, Škoda Auto a mnoho dalších.

  3. Jako jediná fakulta v ČR jsme získali prestižní akreditaci EQUIS. Patříme tedy do 1 % nejlepších byznys škol na světě.

Podat přihlášku

Přihlášky lze podávat do 30. dubna. Do programu BBA do 10. června.

Spolupráce s praxí

Spolupráce s praxí

Máme více jak 100 firemních partnerů a díky tomu můžeš pracovat na reálných projektech a prezentovat přímo ve firmách, účastnit se mnoha soutěží nebo se dostat jako první k nabídce různých stáží. Na některých předmětech se také setkáš s úspěšnými lidmi z praxe, kteří dané problematice rozumí víc než kdokoliv jiný.

Uplatnění absolventů

Naši absolventi nemají problém uplatnit se na trhu práce, protože jsou pro něj výborně připraveni jak po stránce teoretické, tak po té praktické. Podívej se, kdo patří mezi naše úspěšné absolventy Podnikové ekonomiky a managementu a Arts managementu, třeba se v budoucnu zařadíš mezi ně.

Studium v zahraničí

VŠE spolupracuje s více než 250 vysokými školami po celém světě  a nabízí tak svým studentům téměř 900 míst na zahraničních partnerských školách pro semestrální výměnné pobyty. V rámci navazujícího magisterského studia potom můžeš na FPH studovat Double Degree výměnný studijní program nebo vyrazit na odbornou praxi do zahraničí.

Moderní výukové metody

Moderní výukové metody

Budeš mít možnost pracovat na týmových projektech a reálných případových studiích, často zadaných našimi firemními partnery. Při studiu se můžeš setkat i s moderními metodami výuky, jako je například takticko-strategická hra využívající nástroje profesionálního řešení Markstrat (StratX).

Jsme komunita

Jsme komunita

Pomáháme studentům seznámit se mezi sebou a navázat přátelství na celý život. Podle toho, co tě baví, se můžeš zapojit do studentských spolků, jako například Klub mladých logistiků či HR klub. Pobavit se můžeš na studentských akcích, jako je Rektorský sportovní den, Ples VŠE a dalších, co pořádá nejen VŠE, ale právě zmíněné spolky. V rámci absolventských komunit nezapomínáme ani na naše absolventy.

Moderní prostory v centru Prahy

Moderní prostory v centru Prahy

Praha je jedno z nejkrásnějších měst na světě. Škola má jeden areál na Jižním Městě a druhý na Žižkově. Oba jsou od centra co by kamenem dohodil. Prostory budovy naší fakulty jsou nové, moderní a velice reprezentativní.

 

Mohlo by Vás zajímat

Den otevřených dveří
Přijímací zkoušky
Virtuální prohlídka