Proč studovat Ph.D. u nás?

Doktorský program Management a manažerská ekonomie

Špičková business school

Jako jediná fakulta v ČR se můžeme pyšnit mezinárodně uznávanou akreditací EQUIS.

Bohatá nabídka specializací

Nabízíme řadu specializací, jako je podnikání, rodinné firmy, manažerské rozhodování, marketing, aplikovaná ekonomie, organizační chování, arts management, HR management a supply chain management.

Zkušení školitelé

Na fakultě máme špičkové školitele, kteří publikují v prestižních světových časopisech v oboru business a management. Své doktorandy zapojují do realizovaných výzkumných projektů.

Finanční podpora

Poskytujeme doktorandům širokou finanční podporu, která mimo běžného stipendia zahrnuje také financování jejich výzkumných projektů, úhradu nákladů na zahraniční konference a stáže a stipendia za kvalitní publikační výstupy.

Výzkumná podpora

Máme bohaté zkušenosti s realizací tuzemských i mezinárodních výzkumných projektů, tyto zkušenosti sdílíme s doktorandy prostřednictvím pořádání workshopů, konferencí, kolokvií a research clubu.

Moderní zázemí v centru Prahy

Fakulta podnikohospodářská sídlí v moderních a reprezentativních prostorách VŠE v centru Prahy, které podtrhují kvalitu a prestiž nabízeného studia.

Program Management a manažerská ekonomie (MME)
Přihlásit se můžete zde
FAQ pro uchazeče