Přihláška ke studiu

  1. Přihlášku ke studiu na Fakultu podnikohospodářskou VŠE si můžete podat pouze elektronickou formou v našem informačním systému InSIS.

  2. Všechny sekce vyplňte tak, aby byly označeny zeleným symbolem. Červený symbol vždy značí, že některý z požadovaných údajů chybí a je třeba ho doplnit.

  3. Na email zadaný v přihlášce obdržíte číslo účtu a variabilní symbol, které použijte pro platbu 930 Kč pro programy v českém jazyce a 50 EUR pro programy v cizím jazyce. Přihlášku lze uhradit i kartou pomocí odkazu v systému pro evidenci přihlášek. Jiné způsoby úhrady nejsou možné. Do jedné platby nelze slučovat poplatky za více přihlášek. Poplatky za přijímací řízení se v žádném případě nevrací.

     

  4. Pokud se hlásíte ze zahraničí a neskládali jste maturitní zkoušku z českého nebo slovenského jazyka, musíte se také přihlásit na vstupní test z českého jazyka pro cizince. Na test vám přijde samostatná pozvánka.

  5. Za přihlášené jste považováni až v okamžiku, kdy je kompletně vyplněná a zaplacená elektronická přihláška.

Přihlášky lze podávat do 30. dubna. Do programu BBA do 10. června.

 

Na Fakultu podnikohospodářskou je možné podat přihlášky na všechny programy bakalářského studia (ale není možné si volit alternativní program z důvodu rozdílných přijímacích zkoušek), studovat však lze pouze program jeden. Fakulta nevylučuje, že v případě podání více přihlášek může dojít k souběhu termínů přijímacích zkoušek.

 

Kontaktní osoby – Studijní oddělení

Ing. Alena Zitková

Ing. Alena Zitková

Podniková ekonomika a managementArts management

místnost: RB 412
tel.: +420 224 098 412
alena.zitkova@vse.cz

Bc. Soňa Žampachová

Bc. Soňa Žampachová

Bachelor of Business Administration (BBA) 

místnost: RB 358
tel.: +420 224 098 358
sona.zampachova@vse.cz

Mohlo by Vás zajímat

Vzorové testy
Přijímací zkoušky